انتخاب فرق مو متناسب با فرم صورت شما

انتخاب فرق مو متناسب با فرم صورت شما

انتخاب فرق مو

انجام هر عمل برروی صورت و مو به فرم چهره و میزان بزرگی و کوچکی آن بستگی دارد و برای انجام هرگونه تزئین مو باید به این اصل توجه نمایید. افراد بسیاری هستند که وقتی مدل موی آن‌ها را می‌بینید به دلتان می‌نشیند و دوست دارید موهایتان را همانند آن‌ها درست کنید.

صورتی‌ها در مطلب قصد دارد به شما کمک کند تا اولین قدم در تزئین مو را بردارید. یعنی فرق مو مناسب با چهره‌تان را پیدا کنید.

فرم چهره به شکل قلب

افرادی که فرم چهره‌شان همانند قلب می‌باشد گونه‌های پهنی دارند و فرق وسط برای این گونه افراد بهترین انتخاب خواهد بود و در واقع می‌توان گفت نوعی مکمل می‌باشد و البته برای خانم‌هایی که موهای بلند دارند .

چرا که خانم‎هایی با این فرم صورت در صورتی که موهای کوتاهی داشته باشند نتیجه عکس خواهند گرفت چون حلقه‌های مو توجه را به قسمت‌های پهن صورت جلب می‌کند در نتیجه برای این دسته از افراد فرق کج از پهنی گونه‌هایتان کاسته و صورتتان را باریک‌تر نشان می‌دهد.

انتخاب فرق مناسب مو

 

فرم چهره به شکل دایره

خانم‌هایی با صورت گرد برای ایجاد فرق مو، نوع پهن و بزرگ برای ایجاد توازن صورت بسیار مناسب می‌باشد و این نوع مدل به کشیده شدن چهره‌شان کمک می‌کند.

 

انتخاب فرق مناسب مو

فرم چهره به شکل مربع

برای صورت‌های مربعی هم فرق کج و پهن مناسب می‌باشد و به ملایم کردن خطوط مربع در فک بسیار کمک می‌کند و قرار گرفتن لایه‌های بلند مو در اطراف صورت، به گردن شدن چهره‌تان بسیار کمک می‌کند و برای داشتن فرق،  ایده‌آل‌ترین قسمت شروع از بالای قوس ابرو می‌باشد.

 

انتخاب فرق مناسب مو

فرم چهره به شکل بیضی

فرق مو برای افرادی که صورت بیضی دارند کمی متفاوت می‌باشد و در واقع می‌توان گفت که هر نوع مدلی و هر طرف فرقی به این گونه چهره‎‌ها می‌آید.

انتخاب فرق مناسب مو

با توجه به توضیحاتی که برایتان داده شد جلوی آینه بایستید و هر نوع فرقی را انحام کنید تا زیباترین و بهترین نوع فرق مو براساس فرم چهره‌تان را پیدا نمایید.

 

4 دیدگاه برای “انتخاب فرق مو متناسب با فرم صورت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.