انتخاب زیورآلات دخترانه و زنانه با توجه به فرم صورت

انتخاب زیورآلات بر اساس به فرم صورت

انتخاب زیورآلات بر اساس به فرم صورت

هر خانمی برای دو چندان کردن زیبایی چهره خود و حفظ ظرافت زنانه ، باید از زیورآلات استفاده کند. زیورآلات شامل : گوشواره ، گردنبند ، انگشتر ، دستبند و … است زیورآلات نشان دهنده زنانگی ، ظرافت زنانه است پس بهتر است در انتخاب آن دقت کنید. نکته‌ای که رعایت کردن آن ضروری است ، باید زیورآلات بعد از تعیین فرم صورت انتخاب شود. زیورآلاتی که باید با فرم صورت انتخاب شود ، گردنبند و گوشواره است. ۴ نوع فرم صورت داریم بعد از تعیین فرم صورت زیورآلات دخترانه و زنانه را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها ، نکاتی برای تعیین فرم صورت و انتخاب زیورآلات بر اساس به فرم صورت را مطالعه می‌کنید.

تعیین فرم صورت

تعیین فرم صورت ، زیورآلات دخترانه

  • صورت‌های قلبی شکل (پیشانی‌های پهن و چانه‌های نوک تیز)
  • صورت‌های بیضی شکل (بدون زاویه و کشیده)
  • صورت‌های مستطیلی (زاویه دار و کشیده)
  • صورت‌های گرد (بدون زاویه و متناسب)

زیورآلات زنانه و دخترانه برای فرم صورت قلب

انتخاب گوشواره : مدل‌هایی را انتخاب کنید که باعث خطای دید شوند و صورت را کشیده‌  نشان دهند. گوشواره‌های بلند گزینه‌های خوبی هستند. کشیده نشان دادن صورت ، تیزی چانه و بلندی پیشانی را مخفی می‌کند و ظاهر زیبایی به شما می‌بخشد.

انتخاب گردنبند : برای صورت‌های قلبی شکل ، چوکرها یا گردنبندهای طوقی ، بهترین گزینه است. این گردنبندها تیزی چانه را خنثی می‌کنند. رنگ چوکر را با توجه به رنگ پوستتان انتخاب نمایید تا زیباتر دیده شود.

انتخاب زیورآلات بر اساس به فرم صورت

تعیین فرم صورت ، صورت قلبی شکل

مدل زیورآلات زنانه و دخترانه برای صورت‌های گرد

انتخاب گوشواره : خانم‌هایی که صورت‌ گردی دارند ، باید گوشواره‌هایی انتخاب کنند که زاویه دارند. مثلا مدل‌های مربع یا مستطیل برای صورت‌های گرد بسیار مناسب هستند و آن‌ها را شیک‌تر نشان می‌دهند. همچنین استفاده از گوشواره‌هایی را که شبیه اشک یا بیضی شکل هستند نیز گزینه مناسبی است.

انتخاب گردنبند : خانم‌هایی با صورت گرد باید از گردنبندهایی که مدل‌ بلندی دارند استفاده کنند که حداقل تا زیر خط گردن بیاید. اگر گردنتان چندان کشیده نیست می‌توانید گردنبند را بلندتر هم انتخاب کنید.

تعیین فرم صورت ، صورت گرد

انتخاب زیورآلات بر اساس به فرم صورت – برای صورت‌های مستطیلی

گوشواره : برای خنثی کردن زاویه‌های صورت مستطیل شکل ، باید از گوشواره‌های کوتاه و گرد استفاده شود. گوشواره‌های براق و پر زرق و برق هم برای این خانم‌ها مناسب هستند.

گردنبند : چوکر یا طوق برای خانم‌هایی با صورت‌های مستطیلی مناسب است به خصوص خانم‌هایی که گردنشان کشیده و بلند باشد.

تعیین فرم صورت ، صورت مستطیل شکل

زیورآلات دخترانه و زنانه برای صورت بیضی شکل

گوشواره : خانم‌هایی که صورت بیضی شکل دارند ، باید سایز گوشواره‌های متوسط را انتخاب کنند. اگر این مدل‌ها زاویه‌های تیز داشته باشند ، صورت را زیباتر نشان می‌دهند.

گردنبند : خانم‌هایی با فرم صورت بیضی دارند هر گردنبندی را می‌توانند استفاده کنند و محدودیتی برای انتخاب گردنبند ندارند و می‌توانند هم مدل‌های بلند انتخاب کنند و هم کوتاه. با وجود این بهتر است اگر گردن بلندی دارند ، از مدل‌های کوتاه‌تر استفاده کنند که گردن را متناسب جلوه دهند.

انتخاب زیورآلات بر اساس به فرم صورت

امیدواریم از مطلب انتخاب زیورآلات بر اساس به فرم صورت ، خوشتان آمده باشد و برایتان کاربردی شود. خوشحالیم که همراه ما هستید.

6 دیدگاه برای “انتخاب زیورآلات دخترانه و زنانه با توجه به فرم صورت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.