آقایان به چه رنگ مویی بیشتر از بقیه علاقه دارند؟!

آقایان به چه رنگ مویی بیشتر از بقیه علاقه دارند؟!

اگر به تازگی وارد وادی رنگ کردن مو شده اید و برای اولین بار است که می خواهید موهایتان ر ا رنگ کنید و نمی‌دانید چه رنگی به شما می‌آید یا همسرتان از چه رنگی خوشش می‌آید؟؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال‌ها با صورتی‌ها همراه باشید

 

انتخاب رنگ موی مناسب

انتخاب رنگ موی مناسب

از کجا بدانیم چه رنگی مورد علاقه آقایان است؟

پیشنهاد ما این است که برای رسیدن به پاسخ قطعی این سوال از رنگ‌های موقت استفاده کنید. رنگ موهای موقت پس از چند مرتـبه شسـت و شو از بین می‌روند، اما رنگ موهای دائم این گونه نیستند و با شست و شو از بین نمی‌روند.

پس می‌توانید کارتان را با رنگ موهای موقت شروع کنید، مگر اینکه رنگ کردن مو را بخواهید برای پوشاندن تارهای سفید مو یا دو پرده یا بیشتر روشنتر یا تیره‌تر کردن موهایتان انجام دهید.

موقع انتخاب رنگ مو، از روی عکس روی جعبه رنگ موی خود را انتخاب نکنید چون خیلی اوقات این تصویرها گول زنک هستند. بهتر است از روی ویژگی‌های نوشته شده روی جعبه رنگ موی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

روی اکثر جعبه‌های رنگ مو، رنگ به این صورت توصیف می‌شود: بلوند، قهوه ای، مشکی و قرمز (شرابی) و درجه آن را نیز مشخص می‌کنند: روشن، متوسط، و تیره. ممکن است تن و سایه رنگ را نیز قید کنند مثلاً طلایی یا خاکستری یا زیتونی و…

کدام رنگ‌‌در نظرسنجی غالب می‌شود؟ رنگ موی بلوند یا قهوه‌ای؟

روش دیگر رسیدن به پاسخ سوال بالا دانستن نتایج نظرسنجی از آقایان است. برای رسیدن به پاسخ این سوال،صورتی‌ها تحقیقی جامع انجام داده است و از چهار هزار مرد بین ۱۸ تا ۳۴ ساله درمورد رنگ موی خانم‌ها ( موی بلوند یا قهوه ای) نظرخواهی کرده است.

روز تولد که بزرگترین شب برای قرار ملاقات‌های عاشقانه. تحقیقات نشان داده که بیشتر از ۶۵ درصد از آقایون پولشان را برای قرار گذاشتن با یک خانم مو قهوه‌ای خرج می‌کنند تا یک زن بلوند و اینکار البته دلیل خیلی خوبی هم دارد. تقریباً همان تعداد (۶۳ درصد) از این آقایون ادعا کردند که وقتی شب تولد با خانم‌های مو قهوه‌ای قرار می‌گذارند، خیلی بیشتر به آن‌ها خوش می‌گذرد!

بیشتر از ۸۷ درصد از آقایون ادعا کرده‌اند که با خانم‌های مو قهوه ای می‌توانند بحث‌های منطقی و جدی بیشتری داشته باشند تا خانم‌های بلوند و تقریباً ۷۵ درصد از مردهایی که روی آن‌ها تحقیق کردیم، تصمیم داشتند که با خانمی مو قهوه‌ای ازدواج کنند. تقریباً ۸۰ درصد از مردها ترجیح می‌دهند دختری را که موهای قهوه‌ای دارد به خانه نزد خانواده‌شان بیاورند و معرفی‌اش کنند تا دختری که بلوند است.

نکته جالب توجه دیگر این است که ۷۵ درصد از مردها ترجیح می‌دادند وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوند، خانمی مو قهوه‌ای کنارشان خوابیده باشد تا زنی با موهای بلوند!!

همه ما می‌دانیم که مردها همیشه درمورد هنرپیشه‌ها و ستاره‌های معروف مو بلوند یا مو قهوه‌ای مورد علاقه‌شان خیالپردازی‌هایی می‌کنند، اما آیا می‌دانید کدام یک از این زن‌های معروف در همه این خیالپردازی‌ها غالب بوده‌اند؟!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.