روش‌های ساده و جالب برای افزایش محبوبیت!

افزایش محبوبیت بین دوستان

دوستی رابطه ارزشمند و زیبایی است که حتی در برخی از موارد زندگی را آسان می‌کند. برای انتخاب دوست باید دقت عمل به خرج دهید و کسی را برای دوستی انتخاب کنید که واقعا مطمئن هستید، ارزش دوستی را دارد.  اگر به دنبال روش‌های افزایش محبوبیت بین دوستان هستید ابتدا باید دوستانتان برای شما محبوب باشند. حتما شما هم برخی از خصوصیات دوستانتان را دیده‌اید که جذبشان شده و می‌خواهید برای آن‌ها فرد محبوبی شوید. در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، می‌خواهیم روش‌های افزایش محبوبیت بین دوستان را برایتان مطرح کنیم، روش‌های خیلی ساده ولی موثر! همراه ما باشید.

افزایش محبوبیت بین دوستان

افزایش محبوبیت بین دوستان

همیشه لبخند بر لبانتان جاری باشد

برای افزایش محبوبیت بین دوستان اولین کاری که می‌توانید انجام دهید لبخند زدن است. لبخند زدن کشش و تمایلی ایجاد می‌کند که ایجاد این کشش با روش‌های دیگر کار سخت‌تری به نظر می‌رسد. به طور کلی کسی که لبخند می‌زند، دیگران کشش بیشتری نسبت به او خواهند داشت.

یادتان باشد که اگر در اولین ملاقات به کسی لبخند بزنید، می‌توانید اطمینان داشته باشید که او بعدا نیز شما را به یاد خواهد آورد. پس تاثیر لبخند زدن را به هیج وجه کم نگیرید.

نمایش احساس واقعی

برای افزایش محبوبیت بین دوستان همیشه سعی کنید که احساس واقعی خود را به نمایش بگذارید، هر احساس خوب و یا بدی را که واقعی است! هر موقع حس منفی داشتید و یا ناراحت بودید به راحتی این احساس را نشان دهید و یا برعکس. خلاصه هر حسی دارید، آن را به نمایش بگذارید.

روش های افزایش محبوبیت

اجازه صحبت درباره خود

خواسته بیشتر افراد افزایش محبوبیت بین دوستان است برای رسیدن به خواسته باید خصوصیاتی داشته باشید که از نظر دیگران مورد پسند بوده و ذهنیت مثبتی در دیگران ایجاد کند.

برای رسیدن به این خواسته به دوست خود اجازه صحبت دهید، حتی اگر کم‌حرف است با پرسیدن سوال او را به حرف بکشید و به او نشان دهید علاقه دهید که صحبت‌هایش را بشنوید و اطلاعات بیشتری نسبت به او کسب کنید. در واقع یک روش برای نشان دادن اهمیت دوستتان است، که در صورت متوجه شدن این موضوع، رابطه‌اش با شما گرم و صمیمی‌تر خواهد بود و محبوبیتتان افزایش خواهد یافت.

برخورد کاملا گرم و صمیمی برای افزایش محبوبیت بین دوستان

هیچکس دوست ندارد با فرد بدرفتار و سرد و خشک رابطه دوستی برقرار کند پس اگر به دنبال افزایش محبوبیت بین دوستان هستید، برای رسیدن به آن باید رفتار گرم و صمیمانه داشته باشید و حس اعتماد را در دوستتان ایجاد نمایید با این روش دوستتان چشم بسته به شما اعتماد خواهند کرد. نشان دهید که از هر لحاظ نزدیک او هستید و خواهید بود. (باید این رفتارها واقعی باشند و از ته قلب بیرون آید و گرنه ارزشی ندارد و دیر یا زود آشکار خواهد شد.)

راه های افزایش محبت

در میان گذاشتن راز با دوستان

در میان گذاشتن راز با دوست هم یکی دیگر از قدم‌های افزایش محبوبیت بین دوستان است. با بیان راز، حس اعتماد و صمیمیت ایجاد می‌شود، ولی یادتان باشد اگر تازه با کسی آشنا شدید راز مهم زندگی‌تان را در میان نگذارید ابتدا رازهای کوچک زندگی که افشا شدن آن‌ها برایتان مشکل‌ساز نخواهد بود را به اشتراک بگذارید و در صورت وجود اعتماد، ادامه دهید. برای افزایش محبوبیت باید ابتدا خودتان به دوستتان اعتماد داشته و احساس صمیمت کنید تا نظر آنان را نیز جلب کنید.

هم‌راستا شدن با باورهایش

همه افراد علاقه دارند به گونه ای از نظران دیگران دیده شوند که با باورهای خود (درباره خود) همراستا باشد. در واقع همه به دنبال تایید دیدگاه‌های خود هستند، چه مثبت و چه منفی. پس اگر می‌خواهید دل دوستان خود را به دست آورید و محبوبیت خود را افزایش دهید بهتر است دید بالاتری نسبت به دوستان خود داشته باشید، در واقع باید باورهای موازی با خودشان را داشته باشید با این روش روابطتتان جریان بهتری خواهد داشت. احتمالا به این خاطر است که حس می‌کنند شما آن‌ها را می‌فهمید، که همین از دلایل صمیمیت محسوب می‌شود.

روش افزایش محبت دیگران

آشکار کردن عیب (گاهی نه همیشه)

دوست کسی نیست که فقط تعریف و تمجدید کند و حتی رفتارهای بد دوست خود را خوب جلوه دهد و او را تشویق کند! با این روش ممکن است او را تشویق به انجام کارهایی کنید که زندگی‌اش را مختل کند. پس هر موقع که عیبی از دوستتان دیدید، که ممکن است باعث آسیب رسیدن به دوستتان شود، به او گوشزد کنید. البته نه با زبان تند و دعوا!

ابتدا به او نشان دهید که هدف شما فقط حسن نیت و علاقه نسبت به او است و سپس عیب او را گوشزد کنید، در صورت نشان ندادن این موضوع دوستتان از شما دلسرد خواهد شد و ممکن است تا آخر عمر از یادش نرود.

 

افزایش محبوبیت

تقلید از حرکات شخص مورد نظر

به صورت ماهرانه از رفتار شخص متقابلتان پیروی کنید. در اصطلاح به این روش آینه کردن می‌گویند. هنگام صحبت کردن با دیگران، تلاش کنید زبان بدن، حرکات و حالت‌های چهره‌ی آن‌ها را تقلید کنید. خیلی جالب است که این مورد باعث افزایش محبوبیت بین دوستان خواهد شد؛ چون گویا دوستتان در شما، خودشان را می‌بینند.

رازنگهدار باشید

موقعی که دوستتان با شما رازی را در میان می‌گذارند، باید بدون هیچ نگرانی و کاملا با اعتماد بتوانند این کار را انجام دهند. اگر با شک و یا از سر اجبار رازهای زندگی‌شاش را با شما در میان بگذارند، با گذشت زمان از شما دلسرد خواهند شد، چرا که به شما اعتماد کافی را ندارند. پس حتما حس اعتماد ایجاد کنید.

روش افزایش محبوبیت

شوخ طبعی برای افزایش محبوبیت بین دوستان

خنده باعث ایجاد حس خوب بین شما و کسی که می‌خندانید، می‌شود. در واقع همه انسان‌ها به کسی که باعث خندیدنش می‌شوند، علاقه‌ی نامحسوسی پیدا می‌کنند. پس اگر به دنبال افزایش محبوبیت بین دوستان خود هستید باید شوخ طبع باشید. البته به مقدار نیاز و نه همیشه!

خنداندن بیش از حد این کار را کم‌ ارزش جلوه خواهد داد و محبوبیتی به دنبال ندارد بلکه گاهی اوقات بسیار لوس و خسته‌کننده خواهد بود. رعایت تعادل در هر کاری لازم است، حتی در شوخ طبیعی!

امیدوارم مطلب “روش‌های افزایش محبوبیت بین دوستان ” مورد پسند و استفاده شما دوستان عزیز قرار گرفته باشد، ممنون که همراه ما هستید، با نظراتتان ما را همراهی کنید ♥

12 دیدگاه برای “روش‌های ساده و جالب برای افزایش محبوبیت!

 1. sana گفته:

  یکی از دوستام هست که همه جور بچه ای گرمه ، زرنگ ، تنبل ، مثبت ، منفی ، خوب ، بد و … بین همه همه هم محبوبه ، اونم دقیقا همین طوریه که شما گفتین ، پس فک کنم موثر باشه این روش ها …

 2. پانیذ گفته:

  خوش به حال هرکی که بین دوستاش محبوبه ….. از جمله خودم 🙂 خخخخ

 3. حانیه گفته:

  خداروشکر این خصوصیاتو دارم و یه جورایی محبوبم: ) (البته بین دوستام)

 4. آبان گفته:

  صورتی ها دیدین اون عکسایی که از مدل لباس پیراهن مجلسی مخمل گذاشتین دقیقا همین عکس ها تو اَپ خبر فوری تو قسمت دخترونه زنونه گذاشتن؟!؟!!
  گوشه همه عکس ها هم نوشته صورتی ها

 5. maria گفته:

  عالی
  البته افرادی که از ویژگی های دوستاشون تعریف می کنن هم جذاب میشن حتی اگه شخصیت جذاب نداشته باشن.

 6. ساحل گفته:

  وای من انقدر شوخ طبعم که هرروز دوستام از خنده
  منفجر میشن خییلی خوبه ‌شوخ طبعی:)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.