افزایش رشد ابروها فقط در ۷ قدم!

افزایش رشد ابروها فقط در 7 قدم!

افزایش رشد ابروها

سریع کردن رشد ابروها

همانطور که می‌دانید ابرو در چهره و زیبایی خانم‌های خیلی مهم است و نقش به سزایی دارد. ابروهای پرپشت و زیبا آرزوی هر خانومی است و همه خانوم‌ها می‌خواهند که راهی برای افزایش رشد ابرو پیدا کنند.

تاتو کردن و هاشور کردن ابرو … راه‌هایی هستند که امروزه اکثر خانم‌ها به کار می‌گیرند برای افزایش رشد ابروها و با مراجعه به آرایشگاه‌ها این کارها را انجام می‌دهند. ولی وفتی راه آسان‌تری برای افزایش رشد ابروها است چرا راه سخت و حتی پرهزینه را انتخاب کنیم؟!

مجله دخترانه صورتی‌ها در این پشت قصد دارد ۷ قدم به شما معرفی کند که باعث افزایش رشد ابرو می‌شود. با ما همراه باشید.

افزایش رشد ابروها

افزایش رشد ابروها

قدم اول :

تسلیم وسوسه‌ی برداشتن ابروها نشوید. با یک برس ابرو، موهای سرگردان را مرتب کنید. اگر نمی‌توانید این ظاهر را تحمل کنید، از یک تیغ ابرو برای شکل دادن به ابروهایتان استفاد کنید، تا ظاهر مرتب‌تری داشته باشند. تیغ ابرو، مخصوص اصلاح ناحیه‌ی ابرو طراحی شده، و این روش می‌تواند به رشد موهای ضخیم‌تر و بیشتر کمک کند.

قدم دوم:

برای تحریک رشد موهای ابرو، ناحیه‌ی ابرو را بطور روزانه لایه برداری کنید. بمدت چند دقیقه، یک مسواک نرم و خشک را روی ابروهایتان، عقب و جلو ببرید تا از شر پوست‌های مرده و خشک رهایی یابید و به رشد موهای جدید خود نیز کمک کنید.

قدم سوم :

یک ریمل تمیز را با روغن کرچک مرطوب کنید، و هر شب قبل از خواب، ابروهایتان را به آرامی‌ با این روغن، برس بزنید. برای پاک کردن روغن اضافی، بالای ابرویتان را با گوش پاک کن تمیز کنید. روغن کرچک، سرشار از ویتایمن E، اسیدهای چرب ضروری، و  همچنین مواد مغذی دیگر است که باعث افزایش رشد مو و تحریک گردش خون مناسب می‌شوند.

قدم چهارم:

برای افزایش رشد ابرو تا می‌توانید هر روز ابروهایتان را ماساژ دهید. یک قطره روغن زیتون به نوک انگشتانتان بزنید و به آرامی، ابرو و نواحی اطراف آن را حدود ۵ دقیقه ماساژ دهید. این کار به تحریک گردش خون مناسب کمک می‌کند، که به نوبه‌ی خود می‌تواند رشد موها را سریع کند.

قدم پنجم:

برای داشتن ابروهای پرپشت یک رژیم غذایی سالم داشته باشید. مواد غذایی سرشار از ویتامین A، C، و E مصرف کنید، و هر روز مقدار زیادی آب نوشید.

قدم ششم :

یک پنبه‌ی توپی را با شیر سرد خیس کنید و آن را قبل از خواب، بالای هر یک از ابروهایتان بمالید. شیر، فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند که می‌تواند افزایش رشد ابرو را به دنبال داشته باشد.

قدم هفتم :

از یک سرم ابرو برای سریع کردن رشد موها استفاده کنید. محصولات مختلفی برای انتخاب وجود دارند، اما کار همه‌ی آن‌ها، اساسا یکسان است. این سرم‌ها حاوی پپتید هستند که به رشد مو از فولیکول، کمک می‌کند. برای استفاده از سرم ابرو، دستورالعمل آن را دنبال کنید، چرا که ممکن است در مارک‌های مختلف متفاوت باشد.

هشدار: برای اصلاح ابرویتان از تیغ یکبار مصرف استفاده نکنید. تنها تیغی که باید برای این منظور بکار ببرید، تیغ ابرو است. هر نوع تیغ دیگر، بیش از حد بزرگ است و شما احتمالا، ابروهایتان را بیشتر از آنچه که می‌خواستید، می‌تراشید.

نکات : به یک متخصص ابروی حرفه‌ای،مراجعه کنید. بعضی از سالن‌ها، خدماتی برای ضخیم کردن ابروها به وسیله‌ی اضافه کردن اکستنشن روی موهای فعلی ابروی شما، انجام می‌دهند.

موردهایی که برای رشد ابرو به آن احتیاج پیدا می‌کنید:

  • برس ابرو
  • تیغ ابرو
  • مسواک نرم
  • ترکه ریمل تمیز
  • روغن کرچک
  • گوش پاک کن
  • روغن زیتون
  • پنبه توپی
  • شیر
  • سرم ابرو

5 دیدگاه برای “افزایش رشد ابروها فقط در ۷ قدم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.