افراد چاق چگونه لباس بپوشند

لباس مناسب برای زنان چاق

پیش از این گفتیم که افراد کوتاه قد چگونه لباس بپوشند و کدام مدل‌های لباس برای افراد بلند قد بلند مناسب است در این مطلب نیز به بررسی لباس‌های مناسب افراد چاق می‌پردازیم.
همه ما میدانیم که انتخاب درست لباس در مد و زیبایی ما تاثیر بسیار زیادی دارد پس باید در زمان خرید لباس فاکتورهای مهم در خرید لباس را رعایت کنید. این فاکتوها برای اندام‌های مختلف متفاوت است که در ادامه ما بعضی از فاکتور‌های مهم خرید لباس مناسب برای زنان چاق را بیان کنیم.

لباس مناسب برای زنان چاق

لباس مناسب برای زنان چاق

چاقی علاوه براینکه مضرات زیادی برای سلامتی دارد شما را از پوشیدن برخی لباس‌ها نیز محروم می‌کند اما این عمر باعث نمی‌شود که شما زیبا دیده نشوید با رعایت برخی نکات می‌توان زیبایی و جذابیت زیادی داشت.

رنگ لباس مناسب برای زنان چاق :

تنها نکته ای که در انتخاب رنگ لباس باید زنان و دختران چاق رعایت کنند این است که نباید از رنگ‌های خیلی روشن استفاده کنند بخصوص در لباس مجلسی. لباس با رنگ روشن شما را چاق تر نشان خواهد داد. بهتر است از رنگ‌های تیره استفاده کنید.

سایز مناسب برای زنان چاق:

یک تصور غلط در بین افراد چاق وجود دارد که با پوشیدن لباس با سایز بزرگ تر چاقی آن‌ها به چشم نخواهد آمد و می‌توانند با این ترفند چاقی خود را پنهان کنند در حالی که این امر اصلا درست نیست. افراد چاق باید سایزی را به تن کنند که نه بسیار تنگ باشد ونه خیلی گشاد. استفاده از لباس‌های خیلی گشاد باعث می‌شود اطرافیان شما را چاق تر از آنچه که هستید تصور کنند و لباس‌های تنگ چاقی اندامتان را به رخ خواهد کشید.

لباس مجلسی مناسب افراد چاق :

لباس مجلسی مناسب افراد چاق

لباس‌های مجلسی مختلفی را افراد چاق می‌توانند استفاده کنند که ما ۲ مدل آن را برای شما بیان می‌کنیم.

۱- استفاده ار دامن‌های بلند :

از لباس مجلسی استفاده کنید که دارای دامن بلند می‌باشد و از پوشیدن دامن‌های تنگ و کوتاه پرهیز کنید. دامن شما باید از زانو شما رد شده باشد و مهم نیست تا آخر پاها کشیده شده است یا نه.
اما بهترین مدل دامن دامن‌هایی هستند که اولا کمی از پاهای شما بیرون از آن باشد و تا انتهای بدن شما کشیده نشده باشد و ثانیا پا گشاد باشد.

۲- کت و شلوار برای افراد چاف:

یکی دیگر از مدل‌های لباس مناسب برای زنان چاق ترکیب کت بدون دکمه با شلوار جین می‌باشد که می‌تواند از این ترکیب در مجالس و مهمانی‌ها استفاده کرد. مانند تصویر زیر.

لباس مجلسی مناسب افراد چاق

کدام مدل‌های کفش برای زنان چاق مناسب است؟

کیف برای افراد چاق

زنان و دختران که دارای اندام درشت و چاق هستند بهتر است از کفش‌های پاشنه دار استفاده کنند ، در بیرون از خانه از کفش‌هایی با پاشنه‌های متوسط و در مجالس و مهمانی‌ها از کفش‌های پاشنه بلند. این کار باعث می‌شود که قد شما بلندتر دیده شده و در نتیجه چاقی اندامتان به چشم نیاید.

 

4 دیدگاه برای “افراد چاق چگونه لباس بپوشند

  1. شیما گفته:

    بع نظر من هیشکی به این مطلب نظر نداده چون نمیخوان بقیه بدونن چاقن…..درسته؟؟؟:من که لاغر استخونی ام میشکنم

  2. A.Aryaee گفته:

    نه درست نیست شیما جان .
    چاق بودن که عیب نیست .
    منم لاغرم .خیلی ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.