از بین بردن خط خنده و لبخند با روش‌های ساده!

از بین بردن خط خنده با ماساژ

از بین بردن خط خنده با ماساژ

لبخند کم‌خرج‌ترین آرایش چهره است. با لبخند دلربا می‌شوید ، با لبخند توجه همه را به خود جلب می‌کنید. لبخند نشان دهنده اعتماد به نفس است ، لبخند نشانه پیروزی است پس تا می‌توانید بخندید و لبخند بزنید. لبخند زدن حتی اگر مصنوعی هم باشد ناخودآگاه ، حس خوبی به شما می‌دهد.
این پدیده زیبا متاسفانه همراه زیبایی و این همه مزایا ، خط لبخند به وجود می‌آورد که این زیبا نیست ولی در مقابل این همه مزایا ، ناچیز است و نباید به خاطر به وجود آمدن این خط ، دست از لبخند بکشید.
از بین بردن خط خنده – روش‌های زیادی برای از بین بردن خط خنده یا لبخند وجود دارد ، از بوتاکس و تزریق ژل گرفته تا استفاده از ماساژ و ماسک‌های صورت. ما در ادامه این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها کم هزینه‌ترین و ساده‌ترین روش‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

از بین بردن خط خنده با روش‌های ساده

از بین بردن خط خنده

۱- ماساژ درمانی برای از بین بردن خط لبخند

اولین و ساده‌ترین روش از بین بردن خط خنده یا لبخند ، از بین بردن خط خنده با ماساژ است. امروزه ماساژ درمانی فواید زیادی دارد و در خیلی از کشورهای مختلف مورد استفاده برای درمان درد مفاصل بدن ، چین و چروک پوستی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. چون ماساژ درمانی یک روش کم‌خطر و کم‌هزینه برای حفظ جوانی و سلامت بدن است.

آموزشاز بین بردن خط خنده با ماساژ :

برای از بین بردن خط خنده کافی است که با لبان خود یک O بزرگ ایجاد کنید و با دو انگشت گوشه‌های دهانتان را بالا بکشید. به همین راحتی! این کار را در طول روز چند بار انجام دهید تا در طول مدت نتیجه بگیرید. (از بین بردن خط خنده با ماساژ)

۲- ماسک از بین بردن خط خنده با زیتون

دومین روش ساده و موثر برای از بین بردن خط خنده یا لبخند استفاده از ماسک صورت است. روغن زیتون یکی از روغن‌های مفید برای پوست صورت و بدن و حتی مو است. کافی است مقدار کمی از روغن زیتون را شب موقع خوابیدن روی لب‌ها و اطراف دهان استفاده کنید و اجازه دهید تا صبح بماند  جذب پوست شود. این روش چین و چروک اطراف دهان را کاهش می‌دهد.

روش‌های از بین بردن خط خنده

۳- آب رسانی به پوست برای رفع خط لبخند

سومین روش موثری که می‌توانید انجام دهید ، این است که از ژل آلوئه‌ورا که برای پوست بسیار مفید است ، استفاده کنید. ژل آلوئه‌ورا باعث آب‌رسانی به پوست می‌شود.  ژل آلوئه‌ورا را می‌توانید از برگ آن گرفته و به آرامی روی چین و چروک اطراف دهان بمالید. بعد از حدود ۲۰ دقیقه می‌توانید این ژل را با آب ولرم بشویید و صورت‌تان را خشک کنید. هر روز آن را تکرار کنید تا شاهد تغییرات چشمگیری باشید.

۴-ماسک ضد چروک دور لب با سفیده تخم مرغ

ماسک سفیده تخم مرغ یکی از بهترین ماسک‌ها برای سفت شدن پوست اطراف دهان و از بین بردن خط خنده است. برای این کار می‌توانید سفیده تخم مرغ را با روغن نارگیل به صورت بمالید و بگذارید روی صورت خشک شود و تا حدود ۲۰ دقیقه بماند سپس با آب ولرم بشویید. این ماسک از چین و چروک اطراف دهان جلوگیری می‌کند. استفاده از روغن نارگیل باعث مرطوب شدن پوست می‎شود لذا اجباری نیست و فقط سفیده تخم مرغ هم کفایت می‌کند. سفیده تخم مرغ را همچنین می‌توانید با یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کرده و ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی صورت بمالید و بعد با آب گرم بشویید.

2 دیدگاه برای “از بین بردن خط خنده و لبخند با روش‌های ساده!

  1. بانو گفته:

    بسیـــــارمـفــــیـــــدوعــــالـــــے ســــپاس شمافوق العـاده ایــد❤❤❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.