گالری از آینه کنسول سلطنتی و اسپرت

آینه کنسول سلطنتی

شاید برایمان عجیب باشد ولی کوچکترین و ریزترین وسایل منزل هم در زیبایی دکوراسیون منزل تاثیر زیادی دارد پس علاوه بر دقت در انتخاب وسایل بزرگ منزل، باید در انتخاب وسایل ریز هم دقت لازم را به خرج دهیم و نهایت سلیقه خود را به کار گیریم. آینه کنسول یک وسیله تزیینی و حتی کاربردی منزل است که در زیبایی آن نقش مهمی دارد. معمولا آینه کنسول را در دیوار خالی سالن پذیرایی قرار می‌دهد. دو نوع آینه کنسول وجود دارد: آینه کنسول اسپرت و سلطنتی. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، گالری از آینه کنسول سلطنتی و اسپرت برای سالن پذیرایی را مشاهده می‌کنید، همراه ما باشید.

آینه کنسول سلطنتی و اسپرت

آینه کنسول سلطنتی

آینه کنسول مدرن

آینه کنسول مدرن

آینه کنسول سلطنتی

اینه کنسول اسپرت

برای تزیین و زیبایی بیشتر آینه کنسول می‌توانید روی میز کنسول، وسایل دکوری قرار دهید. مثلا قرار دادن شمع و یا شمعدان روی میز کنسول، جلوه‌ی ویژه‌ای ایجاد می‌کند. همچنین می‌توانید از انواع وسایل دکوری دیگر مانند گل، گلدان، مجسمه و … نیز استفاده کنید. فقط سعی کنید از لحاظ رنگ با میز کنسول تناسب داشته باشند.

آینه کنسول جدید سلطنتی

اینه کنسول جدید

کنسول آینه ۲۰۱۸

کنسول آینه شمعدان mdf

مدل آینه و کنسول جدید سلطنتی

مدل آینه و کنسول

آینه کنسول جدید سلطنتی ۲۰۱۸

آینه و کنسول 2018

مدل آینه و کنسول ۲۰۱۸

مدل آینه و کنسول 2018

آینه و کنسول ۹۷

آینه و کنسول 97

ممنون که با این گالری همراه ما بودید ♥

2 دیدگاه برای “گالری از آینه کنسول سلطنتی و اسپرت

  1. ❤دخی ماکانی? گفته:

    سلام من ی دختر ماکانی هستم وعاشق امیرم ❤❤❤?? خوشگل هستم و جذاب??? عاشق ماکان بند وپر هستم?????? اسمم عسل هست و اسم دختر خالم ره هست????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.