آموزش کشیدن خط چشم مایع با کمک کاغذ!

آموزش کشیدن خط چشم مایع

تعداد خیلی کمی از خانم‌ها به آرایش چهره علاقه ندارند. در بین لوازم آرایشی، خط چشم محبوبیت زیادی دارد زیرا باعث خوش فرم دیده شدن چشم‌ها می‌شود. مشکلی که وجود دارد این است که خیلی از خانم‌ها با کشیدن خط چشم مشکل دارند و آن را سخت‌ترین مرحله آرایش صورت می‌دانند. خط چشم انواع مختلفی دارد از جمله: خط چشم سنگی، خط چشم مایع، خط چشم ماژیکی و … که شما باید از بین همه‌ی این موراد خط چشمی را انتخاب کنید که راحت‌تر بتوانید روی چشم خود به طور مرتب بکشید. در ادامه این مطب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، آموزش کشیدن خط چشم مایع را خواهیم داشت. همراه ما باشید.

آموزش کشیدن خط چشم

آموزش کشیدن خط چشم

شاید بگویید کشیدن خط چشم مایع مهارت بیشتری می‌طلبد و به زمان زیادی نیاز دارد و هیچ وقت نمی‌توانیم دو خط چشم عین هم و زیبا و صاف بکشیم. در جواب این بحث باید بگوییم که اولا با تکرار و تمرین زیاد هر کار سختی آسان می‌شود و راه حل دیگر برای رفع این مشکل استفاده از روش‌های خاص برای کشیدن خط چشم می‌باشد همانطور که قبلا آموزش روش‌های خاص مانند کشیدن خط چشم با قاشق، سنجاق سر و … را آموزش داده بودیم، در این مطلب هم آموزش کشیدن خط چشم مایع با کمک کاغذ را خواهیم داشت. همراه ما باشید تا این ویدیو را ببینیم.

ویدیو آموزش کشیدن خط چشم مایع

 دانلود فیلم آموزش کشیدن خط چشم با کاغذ

همانطور که در ویدیو بالا دیدید، ابتدا فرم دلخواه خط چشم را روی کاغذ طراحی کنید و ببرید، سپس آن را گوشه چشم بگذارید و داخلش را با خط چشم پر کنید، کشیدن گوشه چشم سخت‌ترین مرحله خط چشم است که با کمک کاغذ از بین می‌رود.

ممنون که با این آموزش همراه ما بودید، امیدوارم برایتان کاربردی و مفید بوده باشد لطفا نظرتان را از طریق کامنت برایمان ارسال کنید ♥

9 دیدگاه برای “آموزش کشیدن خط چشم مایع با کمک کاغذ!

  1. روژینا گفته:

    آخ جونم عکس کتی پری رو گذاشتین . صورتی های عزیز میشه لطفا از کتی پری هم مطلب بزارین؟؟ خواهشا

  2. tina---jon گفته:

    میشه مدل مو بلند واسه لباس اسپرت بذارین ، 7 شهریور عروسی داریم مدل مو ندارم لباسم هم ا سپرته لطفا بذارین??? خواههههشششش

  3. حالا هر چی گفته:

    ااااواا راس میگین ما هم ۱۳ شهریور عروسی داریم .اصن چه بزنو بکوبی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.