آموزش ویدئویی طراحی ناخن

ویدئو طراحی ناخن با کمک اسنفج، یک طرح زیبا و شیک

همه خانم‌ها به خصوص دختران جوان علاقه زیادی به لاک دارند و می‌دانند که با طراحی روی لاک، دستانشان زیباتر دیده خواهد شد. بنابراین در سال‌های اخیر طرفدار طراحی ناخن افزایش یافته است. تنوع طراحی ناخن بسیار زیاد است، می‌توان گفت برای هر سلیقه طرح خاصی وجود دارد. شاید در نگاه اول طراحی ناخن کار سختی به نظر برسد ولی با دیدن آموزش ویدئویی طراحی ناخن درمی‌یابیم که به آن سختی که تصور می‌کنیم، نیست. در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، آموزش ویدئویی طراحی ناخن را خواهیم داشت، همراه ما باشید.

آموزش طراحی ناخن زیبا و شیک

آموزش طراحی ناخن زیبا و شیک

همانطور که در عکس می‌بینید؛ آموزش یک طراحی ناخن بسیار شیک مناسب عروسی‌ها و میهمانی‌ها را برای شما آماده کرده‌ایم ابتدا آموزش ویدئویی طراحی ناخن را مشاهده کنید و سپس توضیح مربوط به آن را مطالعه نمایید.

وسایلی که برای این طراحی زیبایی ناخن نیاز دارید:

  • لاک سفید برای زمینه طراحی
  • لاک بی‌رنگ برای ماندگاری طراحی ناخن
  • اسفنج کوچک
  • پیلاف (لاک دور ناخن)
  • چسب مخصوص طراحی
  • ۴ لاک با رنگ‌های مختلف و دلخواه
  • قیچی
  • براش مخصوص ناخن

آموزش ویدئویی طراحی ناخن با کمک اسنفجدانلود فیلم آموزش طراحی ناخن

همانطور که در آموزش ویدئویی طراحی ناخن مشاهده کردید، برای طراحی ناخن ابتدا باید یک لاک لایه لاک سفید رنگ به عنوان زمینه طراحی بزنید و سپس برای این که اطراف ناخن (پوست اطراف ناخن) رنگ لاک به خود نگیرد، می‌توانید از پیلاف دور ناخن استفاده کنید. پیلاف دور ناخن یا همان لاک اطراف ناخن، مانع از لاکی شدن اطراف ناخن می‌شود. اگر پیلاف ندارید می‌توانید از وازلین هم کمک بگیرید.

بر روی اسفنج کوچک لاک‌هایتان را به طور پخشی و دایره‌ای لاک بزنید، قبل از خشک شدن لاک‌ها، اسفنج را روی ناخن زده تا ناخن طذح اسنفج را به خود بگیرید. سپس با کمک براش مخصوص طراحی (اگر به براش دسترسی ندارید، می‌توانید از گوش پاک هم استفاده کنید) پیلاف ناخن را تمیز کنید. سپس برای تثبیت طراحی و ماندگاری هر چه بیشتر طراحی ناخن، لاک بی‌رنگ بزنید.

سپس چسب مخصوص طراحی را به ناخن چسبانده و با کمک قیچی قسمت‌های اضافی چسب را کوتاه می‌کنیم تا فرم ناخن را بگیرد. سپس دوباره لاک بی‌رنگ زده تا چسب ناخن زود کنده نشود.

آموزش ویدئویی طراحی ناخن به پایان رسید و طراحی زیبای ناخن شما آماده است.

ممنون که تا آخر این مطلب “آموزش ویدئویی طراحی ناخن” همراه ما بودید، امیدوارم برایتان مفید واقع شده باشد.♥

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها