آشکار کردن ویژگی مورد علاقه با آرایش!

آموزش نکات مفید آرایش صورت

در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها آموزش نکات مفید آرایش صورت رو بیان کردیم که برای هر قسمتی که می‌خواهید نمایان کنید چجوری باید آرایش کنید و هم چنین طرز صحیح آرایش صورت رو براتون آموزش می‌دیم .

آموزش نکات مفید آرایش صورت

خانوما تا حالا به این سوال فکر کردین که کدوم قسمت از صورتتون رو دوست دارید؟؟ فکر می‌کنین کدوم عضو از صورتتون خوشگله و باید به چشم همه بیاد و همه اونو ببینن؟
مثلا یکی چشمای خوشگلی داره که توانایی این رو دارن که همه رو جذب کنه. یکی پوست خیلی زیبایی داره، یکی لب‌های خوش‌فرمی داره،یکی فرم صورتش خوبه و … همه و همه حداقل یه مورد رو دارن که خودشون می‌پسندن و اگه دارین در اولین فرصت باید اعتماد به نفستون تقویت بشه! شما می‌تونید با همین ویژگی صورتتون،توجه همه رو به خودتون جذب کنین و دیگران وقتی به صورت شما نگاه می‌کنن اول توجهشون به اون قسمت از چهره جذب بشه.
این کارو می‌تونید خیلی راحت به کمک نکات مفید آرایشی صورت انجام بدین و اون عضو از صورت رو بیشتر نمایان کنین. ولی ما می‌خوایم اونقدر اعتماد به نفس داشته باشیم که بعضی موقع‌ها اون عضوی رو که زیاد نمی‌پسندیم رو نمایان کنیم یه جورایی خوشگل‌ترش کنیم. مثلا پوستمون خوب نیست ولی می‌خوایم اونو خوب جلوه بدیم. یا چشمامون گیرایی خاصی نداره و می‌خوایم با کمک آرایش چشامون خوب جلوه داده بشه. با ما همراه باشید و آموزش نکات مفید آرایش صورت رو به صورت کامل بخونید تا بتونین همه این‌ها رو یاد بگیریم

آرایش صورت و زیباتر کردن صورت

آموزش آرایش صورت

چشم‌ها:

سایه‌های مشابه با بافت‌های مختلف را بصورت لایه لایه بکار ببرید

اگر می‌خواهید چشم‌های گیرا و پر احساسی داشته باشید باید چگونه آرایش کنید؟راه حل آن، استفاده از رنگ‌های مختلف روی پلک چشم نیست. بعضی از خیره کننده‌ترین آرایش‌های چشم می‌تواند از رنگ‌های ساده یا تک رنگ تشکیل شده باشد.مثلا یک لایه سایه‌ی پودری روی یک کرم رنگی متناسب است که نه تنها باعث ایجاد عمق رنگ می‌شود، بلکه ماندگاری آن را هم بیشتر می‌کند.

لب‌ها:

برای داشتن ظاهری عالی و بی عیب و نقص، اطراف لب‌ها را بپوشانید

ممکن است بعضی موقع‌ها بخواهید که رنگ لبتان بیشتر مورد توجه بقیه قرار بگیرد. برای مشخص کردن لب‌هایتان، چه از رنگ متضاد استفاده کنید و چه از رنگ مشابه لب، باید از خط لب استفاده کنید. آماده‌سازی لب‌ها خیلی مهم است. برای اینکه مطمئن شوید ظاهرتان بسیار عالی بنظر می‌رسد، باید محصولاتی مانند پرایمر لب و خط لب‌های ضد پخش شدن (که برای جلوگیری از پخش شدن رژ لب بکار می‌روند) از یک کانسیلر در دور لب‌هایتان استفاده کنید.

پوست:

پوستتان را روشن کنید، از قلم‌موهای خوبی استفاده کنید

در ادامه آموزش نکات مفید آرایش صورت می‌رسیم به پوست. بعضی خانوم‌ها تمایل دارند که پوستشان بهترین ویژگی صورتشان بود. اگر شما آن قدر خوش شانس هستید که پوستی بی عیب و نقص دارید، و ترجیح می‌دهید که این برتری‌تان را بیشتر آشکار کنید، دست نگه دارید! وقتی نوبت به آرایش پوست می‌رسد، هرچه کمتر آرایش کنید، بهتر است!هیچکس دوست ندارد که از فونداسیون غلیظ استفاده کند.
اکثر مردم می‌توانند با آرایشی کمتر از آنچه فکر می‌کنند، در جمع ظاهر شوند. دوربین‌های موبایل، این روزها جزئیات را ثبت می‌کنند و فونداسیون بیش از حد، جالب به نظر نمی‌رسد. او توضیح می‌دهد که وقتی زیرسازی پوست انجام می‌دهید، با ملایمت از یک قلم‌موی فونداسیون خوب استفاده کنید.

ساختار استخوان:

سعی کنید به آن شکل دهید و برجسته‌اش کنید

آیا علاقه دارید که استخوان‌های گونه‌ی زیبا یا خط فک خوش تراش ویژگی مورد علاقه‌ی شما باشد؟
شکل دادن و برجسته کردن آن‌ها می‌تواند به روش‌های ساده‌ای انجام شود و برای این کار به چیزی نیاز دارید که احتمالا در حال حاضر در کیفتان دارید، یک رژ گونه‌ی کم رنگ و روشن کننده‌ی همه کاره یا دو رنگ کانسیلر، یکی روشن تر از پوستتان و دیگری تیره‌تر از پوستتان. آن‌ها را به ترتیب روی سطح بالا و پایین گونه‌تان بمالید. این کار یک ترفند آرایشی مفید است که می‌توانید هر روز از آن استفاده کنید.
خانوما توجه توجه
هر اتفاقی افتاد، باز هم اعتماد به نفس داشته باشید

آرایشگرها می‌گویند: اگر می‌خواهید یک ویژگی در صورتتان، بیشتر به چشم بیاید باید بقیه‌ی آرایشت ملایم باشد. بعنوان مثال یک اصل قدیمی وجود دارد که می‌گوید: یا چشم‌ها را آرایش کن یا لب‌ها را، نه هر دو.
ولی امروزه از این قانون پیروی نمی‌شود.تمام این‌ها به سبک شخصی و میزان راحتی شما بستگی دارد.اگر می‌توانید با یک آرایش چشم خیره کننده و آرایش لب جسورانه، احساس اعتماد به نفس کنید، همین کار را انجام دهید. اعتماد به نفس است که باعث می‌شود ظاهر خوب یا بدی پیدا کنید.

به آنچه که دارید، افتخار کنید. یعنی اعتماد به نفستان را به رخ بکشید، چون بهترین ویژگی شما، داشتن اعتماد به نفس است!

2 دیدگاه برای “آشکار کردن ویژگی مورد علاقه با آرایش!

    • رحـان جعفـری گفته:

      در پاسخ به مریم– بله حتما…اگه به قسمت سلامت و بهداشت مراجعه کنید مطلبی در مورد پرپشت شدن ابرو هست و حتما هم خواهیم داشت مطالبی در این محتوا…همراه ما باشید♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.