آموزش طراحی ناخن 3 بعدی

آموزش طراحی ناخن ۳ بعدی

امروزه طراحی ناخن در بین بانوان و دختران جوان طرفداران زیادی دارد، به صورتی که حتی حاضر به پرداخت پول برای این کار هستند، زیرا معتقدند طراحی ناخن کار بسیار سختی است و خودشان نمی‌توانند از عهده‌ی آن بربیاید. برخی از طراحی‌های ناخن ساده بوده و به راحتی با چند بار تمرین کردن می‌توان آن را انجام داد ولی برخی از طراحی‌ها مانند طراحی ۳ بعدی که امروزه بسیار ترند شده، سخت است و انجام دادن آن ملزم به تمرینات زیادی می‌باشد، ولی غیرممکن نیست. با دقت و تمرین زیاد، می‌توانید در این طراحی هم ماهر شوید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، ویدئو آموزش طراحی ناخن ۳ بعدی را مشاهده خواهید نمود. همراه ما باشید تا طراحی ۳ بعدی گل رز روی ناخن را ببینیم:

آموزش طراحی ناخن ۳ بعدی

آموزش طراحی ناخن ۳ بعدی

در هر طراحی ناخن ابتدا باید به تمیزکاری اهمیت دهیم، چون هر چقدر هم طراحی ماهرانه انجام شود ولی تمیز و مرتب نباشد، نازیبا دیده خواهد شد. پس برای تمیز کاری ابتدا بهتر است اطراف ناخنتان را روغن و یا لاک مخصوص بزنید.

برای طراحی ناخن سه بعدی گل رز ابتدا به یک براش مخصوص طراحی نیاز دارید، و چهار رنگ لاک (سفید، صورتی، سبز کم رنگ، سبز پر رنگ). برای شروع ابتدا قسمت گل را طراحی می‌کنیم و بعد از اتمام آن، برگ‌های گل را.

کافیست کمی حوصله به خرج دهید و سپس ویدئو زیر را چند بار با دقت نگاه کنید و بعد از آن خودتان شروع به تمرین نمایید. معمولا طراحی ناخن ۳ بعدی روی همه انگشتان دست انجام نمی‌گیرد، بلکه از هر دست یک انگشت و نهایتا دو انگشت، طراحی می‌شود.

مطلب پیشنهادی برای شما:

ویدئو آموزش فرنچ ناخن در خانه!

 

تاکید می‌کنیم که با یک بار دیدن ویدیو نخواهید توانست آن را طراحی کنید. برای یادگیری این نوع تمرین‌هاباید صبر بیشتری به خرج داده و چندین بار آن را مشاهده کنید. در ادامه ویدئو آموزش طراحی ناخن ۳ بعدی از گل رز را مشاهده می‌کنید:

ویدیو آموزش طراحی ناخن ۳ بعدی گل رزدانلود فیلم آموزش طراحی ناخن 3 بعدی

ممنون که با این آموزش همراه ما بودید، امیدوارم مورد پسندتان واقع شده باشد، لطفا نظرتان را راجع به این ویدئو را از طریق کامنت، بیان کنید ♥

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها