آموزش طراحی ناخن جدید – طرح شیک و مجلسی

آموزش طراحی ناخن جدید

آموزش طراحی ناخن جدید – طراحی ناخن زیبا و جدید

در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، آموزش طراحی ناخن جدید زیبا و مجلسی را خواهیم داشت. با ما همراه باشید. هر گونه نظری راجع به قسمت آموزش طراحی ناخن دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید.

همان طور که می‌دانید لاک ناخن ، باعث زیباتر دیده شدن دستان یک خانوم می‌شود صد البته با طراحی ناخن ، این زیبایی دو برابر می‌شود. البته ممکن است در صورت نامرتب بودن طراحی ناخن،  نتیجه عکس نیز بدهد و دستان را نامرتب جلوه دهد. پس در طراحی ناخن مرتب بودن و سلیقه اهمیت خیلی زیادی دارد. معمولا برای مهمانی‌ها و عروسی‌ها دوست داریم طراحی ناخن ، زیبا و خاص مهمانی را داشته باشیم. باید رنگ لاک و طراحی ناخن را با توجه به لباسی که می‌خواهید بپوشید ، انتخاب کنید.

آموزش طراحی ناخن

وسایل لازم جهت آموزش طراحی ناخن :

  • لاک به رنگ‌ سبز کاهویی بسیار کم رنگ یا رنگ‌های مشابه آن
  • لاک به رنگ سبز یشمی
  • سبز اکلیل دار
  • چسب طراحی ناخن و یا حتی چسب معمولی
  • برچسب‌های طراحی ناخن
  • لاک بی‌رنگ

آموزش طراحی ناخن جدید

آموزش طراحی ناخن جدید

مرحله اول آموزش طراحی ناخن جدید

در مرحله اول یک لایه لاک رنگ روشن کاهویی را به ناخن زده طوری که کاملا صاف و مرتب دیده شود و همه نقاط ناخن پوشش داده شود.

مرحله دوم آموزش طراحی ناخن جدید

سپس بریده‌های چسب را مانند قله کوه (به تصویر نگاه کنید) به ناخن چسبانده و با رنگ سبز پررنگ داخل آن را لاک می‌زنیم. سیر و روشن بودن لاک‌ها جلوه خاصی به طراحی ناخن داده است. این کار را برای همه ناخن‌ها تکرار کنید.

مرحله سوم آموزش طراحی ناخن جدید

برای ادامه طراحی ناخن ، با استفاده از لاک اکلیل دار سبز رنگ ، مراحل مرحله قبل را تکرار می‌کنید. با کمک چسب لاک اکلیل دار را هم می‌زنید و رفته رفته از طرح ناخن به وجود آمده لذت می‌برید.

مرحله چهارم آموزش طراحی ناخن ۲۰۱۷

به عنوان مرحله آخر و کامل کردن و زیبا کردن طراحی ناخن محلسی ، برچسب ستاره را به بالای قله بچسبانید. و در پایان برای ماندگاری بالا و درخشش بیشتر یک لایه لاک بی رنگ اضافه کنید.

آموزش طراحی ناخن جدید زیبا و مجلسی شما آماده است. امیدواریم از این آموزش طراحی ناخن زیبا لذت برده باشید.

3 دیدگاه برای “آموزش طراحی ناخن جدید – طرح شیک و مجلسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.