آموزش طراحی ناخن با لاک

آموزش طراحی ناخن ساده و شیک با لاک

همانطور که می‌دانید زیبایی ناخن‌ها تاثیر زیادی روی زیبایی دست‌های یک خانم دارد و زیبایی دست‌ها نیز باعث بیشتر شدن ظرافت خانم‌ها می‌شود بنابراین اکثر خانم‌ها عاشق لاک هستند. برخی از بانوان لاک ساده و تک رنگ را ترجیح می‌دهند و عده‌ای دیگر به طراحی ناخن علاقه دارند زیرا معتقد هستند طراحی ناخن زیبایی منحصر به فردی ایجاد می‌کند. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها آموزش طراحی ناخن با لاک را خواهیم داشت. همراه ما باشید.

زیبایی دست‌ها با طراحی ناخن با لاک

آموزش طراحی ناخن با لاک

درست است که طراحی ناخن و در حالت کلی لاک، باعث زیباتر شدن ناخن‌ها و در نتیجه دست‌هایتان می‌شود ولی حتما می‌دانید که زیبایی ناخن‌ها فقط به لاک و طراحی ناخن بستگی ندارد. قبل از طراحی ناخن باید به مرتب بودن ناخن‌هایتان برسید. این کار را با کمک ناخن‌گیر و سوهان انجام دهید تا برای رشد بهتر ناخن‌ها می‌توانید از انواع محلول‌های رشد ناخن استفاده نمایید. پس قبل از شروع طراحی ناخن ابتدا مراحل بالا را طی کنید و سپس مراحل طراحی را شروع نمایید.

ابتدا ویدئو آموزش طراحی ناخن با لاک را مشاهده کنید و سپس توضیحات مربوط به آن را بخوانید:

ویدیو آموزش طراحی ناخن با لاکدانلود فیلم آموزش طراحی ناخن

برای شروع این طراحی لاک مشکی، لاک طلایی، صورتی و بنفش یا آبی اکلیل دار و همچنین قلم طراحی ناخن و در نهایت به لاک بی رنگ نیاز دارید. برای شروع این طراحی کافی است یک لایه لاک مشکی را بر روی ناخن خود بزنید.

سپس با کمک قلم طراحی و لاک اکلیل دار طلایی، خط های نامنظمی از گوشه ناخن بکشید سپس با کمک لاک اکلیل دار آبی یا بنفش مابین خط‌هایی که با لاک طلایی کشیدید، پر کنید سپس دیگر لاک صورتی اکلیل دار را به صورت خط های نامنظم بکشید و در نهایت لاک بی رنگ را بزنید با طراحی ناخن شما براق دیده شود و زمان طولانی ماندگار باشد.

ممنون که با مطلب آموزش آموزش طراحی ناخن با لاک همراه ما بودید ♥