صورتی‌ها مجله سبک زندگی بانوان و دختران

عکس نوشته های انگلیسی زیبا

۳ روش آسان و سریع برای تهیه لاک مات

آموزش ساخت لاک مات با چند روش

امروزه لاک مات مد شده و طرفداران زیادی دارد. لاک مات به ظرافت و زیبایی دستان یک خانم باکلاس می‌افزاید. لاک مات کن را می‌توانید از بیرون تهیه کنید و یا لاک مات با رنگ خاصی را از فروشگاه‌ها تهیه کنید ولی هزینه لاک مات بیشتر از لاک براق است. بسیاری از زنان و دختران علاقه دارند که لاک‌ ناخن‌ها مات باشد در ادامه برای صرفه‌جویی در هزینه آموزش ساخت لاک مات با چند روش مختلف و ساده را خواهیم داشت که به راحتی در منزل لاک مات تهیه کنید.. با مجله بانوان صورتی‌ها همراه باشید.

چگونه لاک مات درست کنیم

آموزش ساخت لاک مات با بخار

یکی از روش‌های ساده برای مات کردن لاک ناخن این است که بعد از زدن لاک مورد علاقه روی ناخن ، به لاک بخور دهید. این گونه که یک ظرف پر از آب داغ را که بخار در حال خارج شدن است ، را آماده کنید. ناخن‌های لاک زده شده خود را چند ثانیه در تماس با بخار قرار دهید (۳ تا ۵ ثانیه) در حال نگه داشتن انگشتان در تماس با بخار ، به آرامی آن‌ها را حرکت دهید تا به همه جای ناخن ، بخار برسد.

مات کننده لاک

آموزش ساخت لاک مات با نشاسته ذرت :

برای ساخت لاک مات با نشاسته بهتر است چند قطره لاک معمولی و براق را روی کاغذ روغنی بریزید(از فویل هم می‌توانید استفاده کنید) سپس مقدار خیلی کمی از آرد یا نشاسته ذرت را روی لاک بریزید و با کمک خلال دندان مخلوط نمایید. باید این مرحله را سریع انجام دهید تا لاک خشک نشود اگر هم خشک شد می‌توانید یک قطره دیگر لاک اضافه کنید. با یک برس تمیز لاک را روی ناخن بریزید و مانند همیشه لاک بزنید. فقط دقت کنید که نباید لاک را فوت کنید باید انگشتتان صاف روی زمین قرار گیرد و خودش خشک شود.

آموزش تبدیل لاک براق به مات

آموزش ساخت لاک مات با سایه چشم :

روش دیگری برای مات کردن لاک وجود دارد که ساده است. این گونه که یک سایه به رنگ دلخواه انتخاب کنید و مقداری از آن را به درون شیشیه لاک بی‌رنگ بریزید و با قلم مناسب مخلوط کنید. لاک مات شما با رنگ دلخواهتان آماده است.

آموزش ساخت لاک مات

امیدوارم از مطلب آموزش ساخت لاک مان مورد استفاده و علاقه شما دوستان عزیز قرار گرفته باشد.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها