آموزش ساخت انگشتر شیک و دخترانه

آموزش ساخت انگشتر

آموزش ساخت انگشتر – ساخت زیورآلات در خانه یک کار لذت‌بخش است. شما می‌توانید با آموزش‌های مختلف و وسایل در دسترس، خیلی آسان و سریع، چیزی مطابق با سلیقه‌ خود درست کنید و از داشتن آن لذت ببرید.

ساخت زیورآلات در خانه یکی از بهترین روش‌های ایجاد سرگرمی و کسب درآمد است. زیورآلات بسیاری را می‌توانید با وسایل ساده و در دسترس درست کنید و از داشتن آن لذت ببرید. این زیورآلات دست ساز را می‌توان به عنوان هدیه، منبع درآمد و … استفاده کرد.با مجله صورتی‌ها همراه باشید.

 وسایل مورد نیاز :

  • سیم مفتولی( نقره‌ای یا طلایی)
  • سنگ زینتی
  • میله‌ی باریک و قطور(میله اندازه گیری سایز انگشتر)
  • سیم چین

ابتدا سنگ زینتی مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این سنگ دارای منفذ باشد. به اندازه ۲۰ تا ۲۵ سانتی متر از سیم مفتولی جدا کرده و سنگ زینتی را سیم رد کنید. این سنگ را در وسط سیم قرار دهید.

آموزش ساخت انگشتر

سنگ زینتی را روی میله‌ی قطور که معمولا برای اندازه گیری انگشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد قرار دهید. این کار برای این است که اندازه حلقه انگشتر به درستی ایجاد شود. سیم مفتولی را ۲ تا سه بار به دور میله‌ی اندازه گیری بپیچانید.

سپس،برای محکم‌تر و زیباتر شدن انگشتر دو سر سیم مفتولی را به دور سنگ زینتی انگشتر بپیچانید.

آموزش ساخت انگشتر

انگشتر را از میله خارج کنید و باقی مانده‌ی سیم مفتولی را با سیم‌چین جدا کنید. لبه‌های تیز سیم را به سمت داخل بپیچانید و در بین سیم‌های دیگر قرار دهید.

آموزش ساخت انگشتر

انگشتر زیبا آماده است. این انگشتر را می‌توانید با سیم مفتولی نقره‌ای و سنگ‌های زینتی با رنگ‌های مختلف درست کنید و از داشتن آن لذت ببرید.

آموزش ساخت انگشتر

12 دیدگاه برای “آموزش ساخت انگشتر شیک و دخترانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.