دوخت کیف پول دخترانه با طرح قلب

آموزش دوخت کیف پول دخترانه

با سلام خدمت کاربران محترم سایت صورتی‌ها، در این بخش از هنرهای دستی و تزئینی، آموزش دوخت کیف پول دخترانه و زیپ دار را خدمت شما ارائه می‌دهیم. این آموزش بسیار ساده و آسان می‌باشد و شما نیز می‌توانید در خانه آن را انجام دهید. باما همراه بوده و آموزش دوخت کیف پول دخترانه را یاد بگیرید.

آموزش دوخت کیف پول دخترانه

دوخت کیف پول دخترانه

سالم و مرتب نگه‌داشتن اسکناس و احترام گذاشتن به پول، از جمله صفات بارز یک خانوم متشخص می‌باشد از این رو داشتن یک کیف پول زیبا و جذاب لازمه هر فرد می‌باشد. همچنین کیفی که در این بخش آموزش خواهیم داد دارای کاربردهای متنوعی من جمله، نهگداری وسایل و مدارک شخصی خودتان می‌باشد. این کیف به مرتب و منظم بودن شما کمک می‌کند.

مدل‌های متنوع و متفاوتی از این نوع کیف‌ها در ذهن دارید اما مدل این کیف در عین سادگی بسیار جذاب و زیبا می‌باشد و برای ساخت آن می‌توانید از پارچه نمدی یا چرمی استفاده کنید. با آموزش دوخت کیف پول دخترانه همراه ما باشید.

دوخت کیف پول دخترانه

وسایل مورد نیاز برای آموزش دوخت کیف پول دخترانه :

  • پارچه ی نمدی یا چرم به ابعاد ۲۰*۲۵ سانتی متر
  • زیپ همرنگ با پارچه
  • برچسب یا پارچه ای در رنگ و طرح متفاوت با پارچه ی اصلی
  • لایه به اندازه ی پارچه ی طرح دار
  • نخ و سوزن
  • مداد و قیچی یا کاتر

نحوه ساخت کیف پول زیپ دار

ابتدا بر روی پارچه مورد نظر خود، مستطیلی به اندازه ۲۲ در ۱۶ سانتی‌متر مشخص کنید و آن را جدا کنید.توجه داشته باشید که گوشه‌های آن را باید به صورت دایره‌ای و گرد برش بزنید.سپس طرح قلب و جای زیپ رو طبق ابعادی که در تصویر زیر مشخصه رسم کرده و با قیچی یا کاتر ببرید. (الگو را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید)

دوخت کیف پول دخترانه

سپس برچسبی که مد نظر دارید از درون قلب به نمایش درآید، به پارچه یا لایه‌ای هم اندازه با طرح خود بدوزید.

دوخت کیف پول دخترانه

در مرحله بعدی آموزش دوخت کیف پول دخترانه طرح مورد نظر خود را از درون و از طرف وارونه در محل قلب قرار داده، با نخی با رنگ متضاد آن را به قالب خود بدوزید. برای  این دوخت می‌توانید از کوک ساده استفاده کنید که در این نوع کاردستی بسیار زیبا جلوه می‌کند.

کیف پول دخترانه

سپس زیپ را از پشت کار در قسمت کادر ۱۴ در ۱ سانتی‌متر قرار دهید و به قالب اصلی بدوزید. بهتر است از همان نخ و همان رنگ استفاده کنید.

کیف پول دخترانه

در مرحله بعد آموزش دوخت کیف پول دخترانه دو طرف کیف را تا کرده و انتهای آن را یکی کنید و آن‌ها را به یکدیگر پیوند زنید و بدوزید. برای دوخت در این مرحله بهتر است دور تا دور کار را با دوخت دندان موشی کار کنید.

آموزش دوخت کیف پول دخترانه

شکل نهایی کیف بعد از گذراندن مراحل آموزش دوخت کیف پول دخترانه

آموزش دوخت کیف پول دخترانه

کیف مورد نظر ما آماده شد، شما می‌توانید از این کیف برای کاربردهای مختلفی از جمله، کیف پول، کیف موبایل یا کیف نگهداری مدارک خود استفاده کنید. امیدواریم لذت برده باشید.

16 دیدگاه برای “دوخت کیف پول دخترانه با طرح قلب

  1. بیتا گفته:

    سلام خیلی علیه ممنونم کار بانمد که مثل همین آسونتره بیشتر بزارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.