آموزش دم اسبی بستن مو

آموزش دم اسبی بستن مو مجلسی

مدل مو تاثیر خیلی زیادی روی زیبایی خانم‌ها دارد پس باید در هر مناسبت و هر میهمانی موهای خود را به بهترین نحو آرایش کنند. شاید به نظر درست کردن بعضی از موها کار سختی برسد ولی در حالی که اگر مراحل درست کردن آن مدل مو را ببینیم، نظرمان فرق می‌کند و متوجه می‌شویم که اصلا هم سخت نیست. مدل مو دم اسبی از زمان‌های قدیم طرفداران زیادی داشته و رفته رفته هم تعداد علاقه‌مندان به این مو بیشتر می‌شود، چون در عین زیبایی، ساده نیز هست و هر مدل مویی هر دوی این مورد را داشته باشد، محبوب است. در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، با آموزش دم اسبی بستن مو به همراه بافت در خدمت شما هستیم، همراه ما باشید.

آموزش دم اسبی بستن مو

آموزش دم اسبی دخترونه

مراحل آموزش دم اسبی بستن مو :

برای این مدل مو بهتر است موها را فر کرده (از بابلیس و دستگاه‌های فرکننده استفاده نمایید)  و سپس شروع کنید. به عنوان مرحله اول سه لایه از قیمت تل سر جدا کرده و آن را می‌بافیم.

آموزش بستن دم اسبی

مرحله سوم و چهارم دم اسبی :

سپس موهای بافته شده را با گیس بافت (کش کوچک) می‌بندیم و سپس این دسته از مو را که بافته‌اید، تا می‌توانید به طور مرتب باز کنید

مرحله پنجم بستن مو دم اسبی :

قسمتی را که بافته‌اید با دستتان جدا کرده و آزاد رها کنید. موهای باقی مانده را دم اسبی ببندید (ارتفاع دم اسبی باید با توجه به سلیقه شما باشد که از پایین دوست دارید ببندید و یا از بالا) برای تعیین این موضوع به قدتان نیز توجه کنید هر چه بالاتر بسته شود قد شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد.

مرحله آخر آموزش دم اسبی بستن مو :

قسمتی از مو را بافته و آزاد رها کرده بودیم را برداشته و دور دم اسبی (محل بستن کش) با سنجاق محکم می‌کنیم تا کشی که با آن موها را بسته‌ایم دیده نشود و همچنین زیبایی خاص و تمیزی به موها ببخشد.

نکته مهم در آموزش دم اسبی بستن مو : برای براق‌تر دیده شدن موها بهتر است از ژل مو و یا کمی تافت نرم کننده استفاده کنید تا موهایتان بدرخشد.

مدل موی دم اسبی ساده شما آماده است. ممنون از این که همراه مجله خودتون هستین، با نظراتون از ما حمایت کنید♥

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها