آموزش دلربایی و تسخیر دل آقایان!

آموزش دلربایی و تسخیر دل آقایان!

دلربایی و تسخیر دل آقایان – در این مقاله “صورتی‌ها” می‌خواهد خانم‌هایی را معرفی کند که به راحتی می‌توانند دل مردان را ببرند و تسخیر کنند . با ما همراه باشید .

 

 دلربایی و تسخیر دل آقایان – چگونه زنان با دلبری دل مردها را به دست آوردند؟

دلبری ار آقایان

خانم‌های خاص

یک مرد زنی خاص را دوست دارد که تا آخر عمر از او حمایت کند و اهل نق زندن و شکایت نباشد و منطقی باشد و اهل حساب کتا که بتواند در شرایط سخت به او تکیه کند.
آن‌ها زنی را دوست دارند که مورد علاقه خانواده و اطرافیان باشد.

خانمی قانع

یک مرد دوست‌ دارد همسرش با اخلاقیاتی که قبل از ازدواج داشته است راه بیاید و زن نخواهد از او مردی که در رویاها داشته است بیزارند و دوست دارند زنشان با وضع موجود بسازد و هرگز انها را مورد سرکوفت قرار ندهد.

زنی زیبا

هرچند زیبایی اولین شرط مردان برای ازدواج نیست اما این امر در انتخاب همسر بی تأثیر نیست. ملاک‌های زیبایی برای افراد مختلف متفاوت است و شما می‌توانید با رعایت حد وسط خود را کاندید انتخاب توسط مردان اطرافتان کنید.

زنان جاه طلب

یکی دیگر از ملاک‌‎های مردان برای انتخاب همسر جاه‌طلبی و برتری او از سایر زن‌هاست، یک هنر، یک دانش یک کار خاص که بتوانند از آن برای به رخ کشیدن همسرشان به دیگران استفاده کنند. البته در این مورد هرگز نمی‌توان یک قانون خاص صادر کرد اما مردان امروز زنانی را دوست دارند که در کنار تعهدات خانوادگی به راحتی کار و فعالیت اجتماعی‌شان را هم جدی بگیرند.

زنانی که بتوانند نیمی از مشکلات زندگی را به دوش بکشند

از روزگاری که مرد یک تنه همه مشکلات زندگی را به دوش می‌کشید گذشته است. مرد امروز به زنی نیاز دارد که بتواند برای حل مشکلات دوشا دوش آنها حرکت کند و گاهی استرس زندگی بعد از ازدواج را تجربه کند.

زن باید با دوستان و فامیل همسر دوست باشد

مرد از تنها شدن بعد از ازواج می‌ترسد و نمی‌تواند زندگی مجردی‌اش را به راحتی رها کند. مرد دوست دارد زندگی دوران مجردی را با همسرش تجربه کند و نمی‌تواند همه ی دوستان و فامیل را رها کند و عمرش را تنها با همسرش بگذراند.
مرد در برقراری ارتباط با آدم‌های جدید و شرایط جدید مشکل دارد و می‌خواهد زن او را در این راه یاری کند و باعث شود او روابط گرم‌تری با فامیل و اطرافیان داشته باشد.

زنی که مرد را ستایش کند

هر انسانی دوست دارد که او را دوست داشته باشند. مردها دوست دارند که قدرت و توانایی های آن‌ها مورد ستایش قرار بگیرد و زمانی که از محل کار به خانه می‌آیند با لبخندی از سوی همسر مواجه شوند. آن‌ها دوست دارند همسری مهربان و فداکار داشته باشند که آن‌ها را دوست داشته باشد ا مورد ستایش قرار دهد. و از این موضوع برای فخرفروشی به دیگران استفاده کنند.

زنان منطقی

مردها ترجیح می‌دهند همسرشان نظرات خود را داشته باشد این در حالی است که بسیاری از زنان تصور می‌کنند که با فداکاری تمام می‌توانند نظر همسرانشان را جلب کنند اما واقعیت این نیست. مردها دوست دارند یک زن منطقی، قدرتمند و با اعتماد به نفس را انتخاب کنند که همراه آن‌ها برای ساختن یک زندگی ایده آل تلاش کند.

زنانی که پیشرفت می‌کنند

مرد امروز به دنبال همسری می‌باشد که همواره در حال پیشرفت است و زنی با هرقدر توانایی که باشد اگر پس از ازدواج روند رو به پیشرفتی نداشته باشد نمی‌تواند همسر مناسبی باشد. باید توجه داشت که مرد امروز تنها یک زن خانه دار نمی‌خواهد بلکه زنی را دوست‌ دارند که با موضوعات روز آشنایی کافی را داشته باشد و همواره در حال پیشرفت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.