دلربایی از مرد مورد علاقه!

دلربایی از مرد مورد علاقه!

آموزش دلبری

به راحتی کسی رو که دوسش دارین جذب کنین!

آموزش دلبری

متفاوت باشید

با آن که ممکن است جذابیت مهم باشد اما کافی نیسـت. تعریف جذاب و دلربا به چشم تمام مردان یکسان نمیباشد. حال پرسش اینجا اسـت که شما چگونه میتوانید متفاوت باشید؟ بگذارید برایتان مثالی بیاورم:اگـر شما دارای لهجه مــنحصر بفردی هستید، آن را از دیگران پنهان ننموده و یـا جواهر آلات عجیب و غـریـب و لـوازم نا متعارف با خود حـمـل کـنـیـد تـا سبب متمایز شدن شما از دیگران گردد.

هر گاه شبیه باقی زنان باشید زود فراموش می‌گردید و این چیزی نیست که می‌خواهـید. شما مـایـلـیـد از خـود اثـری بـجای بـگذارید که مرتبط به یک یـا دو خصوصیت منحصر بفرد شما باشد.

 

یک کار غافلگیرکننده انجام دهید

ایـن کـار اندکی ریسک برانـگیـز اسـت چـون مـمـکن اسـت شوهر شما اهل ماجراجویی نـبـوده و وحـشت زده گردد. امـا اگـر وی مـاجراجـو بـاشد بـسیار از آن لـذت برده و فـردای آن روز نیز ممکن است منتظر ماجراجویی باشد . پـیشنـهاد دیـگر مـن بـه شما آن است که کـارهایی که دور از انتظار شوهرتان می‌باشد را انجام دهید مثلا با پوشیدن لباس‌های غیر معمول و هر آنچه که فکر می‌کنید به یاد ماندنی خواهد بود.

 

خصوصیات استثنایی خود را رو کنید

شگفت‌انگیز است که اغلب زنان فراموش می‌کـنـنـد بـه کارهایی که در آن‌ها تبحر دارند اشاره نمایند. اگر به زبان دیگری صحبت می‌کنید، در گذشته در کــشور خارجی زندگی می‌کرده‌اید، شغل‎های داوطلبانه‌ای را قبول کرده بوده‌اید و یا در تابستان در بیابان اردو زده بـوده‌اید، حتما در مــورد آنـ‌ها صحبت به میان بیاورید.

اگر ایـن کار را بکنید شوهرتان به شـما همانند یک فرد منـحصر به فرد و جـالب تـوجه نگاه خـواهد کــرد. نـیازی نیست که حــتما فرد بامزه و شوخ طبعی باشید.

بامزه بودن برای اکثر مردم دشوار است چون اگـر نتوانید به طـور واقعی بامزه باشید و مصنوعی رفتار کنید خود را مضحکه دیگران خواهید کرد. اما اگر داســتان جالب تــوجـهی برای گفتن داشتـه باشیـد هــمه ساکت شده و به شما گوش فرا خواهند داد.

 

گوش کنید،گوش کنید و باز گوش کنید

بـیـشـتر مردان دارای این تصور غلط می‌باشند که زنان زیاد حرف می‌زنـنـد. شـمـا باید اطمینان یابید که به اندازه کافی گوش می‌دهیـد. در این جا نیاز دارید تا مرد خود را دقیقا بشناسید. بسیاری از مردان کم‌حرف می‌باشند و نه تنها شما باید با آن‌ها بسیار صحبت کنید بلکه آن‌ها را باید به صحبت کردن نیز وادارید.

می‌توانید با یـک مـوضـوع دلـخـواه خود شروع کرده و پرسش‌های کوتاهی از وی بپرسید. این کار واقعا یک هـنر است و شما نیاز به تمرین خواهید داشت. هنگامی که پاسخ کوتاهی دریافت کردید می‌باید پرسش‌های متوالی دیگر از وی بپرسید تا او را به صحبت کردن بیشتر وادارید.

می‌توانید نظرات خود را نیز ما بین آن‌ها بگنجانید که مانند بازجویی جلوه نکند. مطمئن باشید وقتی شـما را ترک می‌کند با خود خواهد گفت: “اون واقعا به من علاقه داره”

فرد دل‌پذیری باشید

هـیـچ انـسـانی وجـود نـدارد که مفتون و شیفته یک فرد دلپزیر و نازنین نگردد. از سخنان منفی به هر شکل جدا خودداری کنید. اگر عــقیده مصرانه‌ای راجع به مباحثی همچون سیاست و یا مذهب دارید بهتر است که موضوع بحث را مؤدبانه تغییر دهید. چیز دیگری که باید مراقب آن باشید دوری از بحث و مجادله میباشد. نظرات و عقاید هر کس محترم است و هیچ دلیلی ندارد که شما تلاش کنید تا عقاید دیگران را تغییر دهید. ایـن خـیلی خوب است که نظرات خود را راجع به موضوعات بحث‌انگیز با دیگران قسمت کنـید بدون آنکه فرد مقابل خود را مجبور گردانید که بپذیرد در اشتباه است. و یـا آنکه او را بر اساس عـقـایدش مورد ارزیابی قرار دهید. در آخر آن که او را خجالت زده نکنید. هـیـچ کـس کـامل نیست و همه ما اشتباه می‌کنیم. به خـاطر داشته باشید که هیچ چیز بدتر از شرمنده شدن نمی‌باشد.

 

خود را آراسته کنید

مـردان موجودات احساساتی نبوده و بیشتر به قوه بینایی خود متکی هستند بنابر این بهتر است خود را بـرای شوهرتان بیارایید. برای راضی کردن مـردها کـافی اسـت آن چه را که دوست دارند در برابر دیدگانشان قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.