آموزش تصویری کاشت ناخن پا

آموزش تصویری کاشت ناخن پا

امروزه کاشت ناخن پا در میان خانم‌ها و دخترهای جوان طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که بیشتر خانم‌ها ترجیح می‌دهند به جای رسیدگی به ناخن‌های خودشان، کاشت ناخن انجام دهند. کسانی که ناخن‌هایشان اصلا زیبا نیست و نمی‌توانند به آن‌ها رسیدگی کنند، به نوعی مجبور هستند کاشت ناخن انجام دهند و برای این کار نیز باید روش‌های مراقبتی کاشت ناخن را بدانند. امروزه علاوه بر کاشت ناخن دست که بسیار رایج است، کاشت ناخن پا نیز وجود دارد و کسانی که ناخن‌های پایشان زیبا نیست و یا مشکلی دارد، کاشت ناخن پا را به عنوان روش جایگزین استفاده می‌کنند. شاید برایمان جالب باشد که بدانیم کاشت ناخن پا چگونه انجام می‌گیرد؟ در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، آموزش تصویری کاشت ناخن پا را خواهیم داشت. همراه ما باشید.

کاشت ناخن پا

آموزش تصویری کاشت ناخن پا

تا چه میزان کاشت ناخن دست و یا پا کار درستی است؟! این کار هر چند هم حرفه‌ای کار شود، بلاخره لایه‌ای از ناخن مصنوعی ناخن شما را می‌پوشاند و این برای سلامتی ناخن‌هایتان خوب نیست ولی برخی از افراد به دلیل نازیبایی و یا حتی رشد نکردن ناخن‎ها پا مجبور هستند که این روش را برای زیبایی ناخن‌هایشان انتخاب نمایند. در ادامه ویدیو آموزش تصویری کاشت ناخن پا را خواهیم دید:

آموزش تصویری کاشت ناخن پادانلود فیلم آموزش کاشت ناخن پا

همانطور که در آموزش تصویری کاشت ناخن پا مشاهده کردید، برای کاشت ناخن پا ابتداد باید گوشت‎های اضافی اطراف ناخن را برداشت سپس روی ناخن را سوهان زد و ماده ضد قارچ را نیز به روی ناخن اضافه نمود، بعد از مواد کاشت ناخن را روی ناخن ریخته و سپس شروع به طراحی ناخن می‌کنیم. فقط باید دقت داشته باشید که اندازه کاشت ناخن نباید بیش از حد بلند باشد زیرا پا داخل کفش می‌ماند و بیشتر اذییت کننده خواهد بود. در ضمن در حد امکان سعی کنید به ناخن‌های خودتان رسیدگی کنید چون پا داخل کفش می‌ماند بیشتر مستعد قارچ زدن است.

ممنون که با این ویدیو همراه ما بودید ♥

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها