آموزش تصویری ساخت صندل مجلسی با طرحی زیبا و شیک

ساخت صندل مجلسی

ساخت صندل مجلسی – بارها پیش اومده موقع مهمونیها و یا حتی توی خونه دلمون خواسته کفش یا صندلی که به پا میکنیم با لباسمون ست باشه اما متاسفانه خیلی وقتها نتونستیم کفش دلخواه رو پیدا کنیم و به ناچار یه کفش دیگه که فقط یه ذره شبیه به لباسمونه رو خریدیم اما خیلی از خریدمون راضی نبودیم. من یه پیشنهاد خیلی خوب واسه این جور مواقع دارم. شما می‌تونین به راحتی کفشتون رو خودتون بسازین و اونو با هر لباسی که میخواین ست کنین و از داشتنش لذت ببرین. پس با آموزش ساخت صندل مجلسی زنانه خیلی جذاب همراه من باشین.

 

ساخت صندل مجلسی

آموزش ساخت صندل مجلسی :

برای ساخت صندل مجلسی به وسایل خیلی ساده ای احتیاج داریم که مطمئنا تو خونه دارین و میتونین خیلی راحت ازشون استفاده کنین. وسایلی مثل پارچه با دو یا سه  رنگ و طرح که البته بستگی به این داره که بخواین با چه لباسی ست کنین، مقداری فوم، کف یه کفش یا صندل که دیگه قابل استفاده نیست، چسب و نخ و قیچی. بهتره الان وسایل مورد نیازتونو آماده کنین تا مرحله به مرحله با هم پیش بریم و صندل مجلسی رو آماده کنیم.

ساخت صندل مجلسی

ساخت صندل دخترانه

 

برای شروع کار و ساخت صندل مجلسی باید ابتدا فوم رو به شکل کف کفشی که داریم برش دهیم. حالا باید فوم یا همون کف صندل رو با پارچه دلخواهمون به وسیله چسب بپوشونیم.

دوخت صندل

 

برای ادامه ساخت صندل مجلسی باید از یه تکه پارچه دیگه که رنگش متفاوته یه مستطیل درمیاریم و وسطشو جمع میکنیم تا شبیه به پاپیون شه.

ساخت صندل دخترانه

دوخت صندل

 

حالا وقتشه که پاپیون آماده شده رو به فوم متصل کنیم، برای این کار میتونیم از سوزن ته گرد یا گیره استفاده کنیم و بعد اونو با چسب و یا به وسیله دوختن محکم کنیم.

ساخت صندل مجلسی

دوخت صندل

 

حالا وقشه که کف صندل رو که از قبل داشتیم بهش وصل کنیم.

ساخت صندل مجلسی

کار ساخت صندل مجلسی ما تموم شد. وقت این رسیده که به سلیقه خودمون صندل مچلسی رو با گل یا پولک و یا هر چیزی که مناسبتره تزئین کنین و یه صندل مجلسی شیک و متفاوت داشته باشین.

ساخت صندل دخترانه

ساخت صندل دخترانه

 

امیدوارم از آموزش ساخت صندل مجلسی خوشتون اومده باشه.

9 دیدگاه برای “آموزش تصویری ساخت صندل مجلسی با طرحی زیبا و شیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.