آموزش تزیین کاپ کیک با گل

آموزش تزیین کاپ کیک با گل

تزیین کاپ کیک

هر خانوم خانه‌داری دوست دارد بعد از تهیه کاپ کیک برای خانواده، کاپ‌کیک‌های خود را تزیین کند و سپس با خانواده این کاپ‌کیک‌های خوشمزه را نوش جان کند. در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کابران عزیز آموزش تزیین کاپ کیک با گل را آماده کرده‌ایم که امیدواریم از این تزیین زیبا خوش‌تان بیاید. از این گل زیبا در سایزهای مختلف می‌توانید تهیه کنید و برای تزیین کیک‌های بزرگتر نیز استفاده کنید. با تزیین کاپ کیک همراه ما باشید.

آموزش تزیین کاپ کیک با گل

آموزش تزیین کاپ کیک با گل

برای تهیه این گل زیبا ابتدا با توجه به طرز تهیه خمیر فوندانت که قبلا آموزش داده‌ایم، خمیر فوندانت تهیه کنید و به رنگ دلخواه خود در بیاورید. و مقداری از این خمیر را بر روی سطح کار خود باز کنید. توجه داشته باشید که خمیر فوندانت هر چه قدر نازکتر باشد گل شما زیبایی بیشتری خواهد داشت..

تزیین کاپ کیک

سپس با یک عدد قالب گرد خمیر فوندانت خود را به شکل دایره به اندازه دلخواه خود قالب بزنید.توجه کنید که تعداد دایره هر چه قدر بیشتر باشد گل شما زیباتر خواهد بود.

تزیین کاپ کیک

در این مرحله از آموزش تزیین کاپ کیک با گل، دایره‌ها را از خمیر جدا کرده و مانند شکل زیر روی هم قرار دهید.

تزیین کاپ کیک

سپس با یک ابزار گل‌سازی و یا یک خودکار با فشار دادن خمیرها روی هم (مانند شکل زیر) خمیرها را روی هم چفت کنید.

تزیین کاپ کیک

در این مرحله مانند شکل زیر شروع به رول کردن گل‌ها کنید. فقط توجه داشته باشید که زیاد فشار ندهید چون باعث نافرم شدن گل‌ها می‌شود.

تزیین کاپ کیک

قسمت زیرین گل را با استفاده از چاقو جدا کنید.

تزیین کاپ کیک

گل‌برگ‎های گلی را که آماده کرده‌اید با دست کمی شکل دهید تا طبیعی‌تر به نظر بیاید.

تزیین کاپ کیک

آموزش تزیین کاپ کیک با گل به پایان رسید و گل شما آماده است، با درست کردن چند گل می‌توانید زیبایی بیشتری به کاپ کیک خود ببخشید. امدواریم این گل زیبا را پسندیده باشید.

10 دیدگاه برای “آموزش تزیین کاپ کیک با گل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.