آموزش بستن شال حریر

ویدئو آموزش بستن شال حریر مشکی

روسری و شال یکی از ضروریات استایل بانوان و دختران ایران زمین است، دختران و بانوان زیادی با انتخاب روسری و شال زیبا و مناسب، استایل خود را زیباتر، ولی در مقابل کسانی هم هستند که با انتخاب نامناسب و همچنین اشتباه بستن شال و یا روسری استایل خود را نابود می‌کنند بنابراین اهمیت روسری و یا شال در تیپ دختران و بانوان ایرانی نقش بسیار مهمی دارد. چگونگی بستن شال و یا روسری هم در زیبا دیدن شدن مهم است. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، ابتدا نکاتی در مورد انتخاب روسری و یا شال بیان می‌کنیم، سپس ویدئو آموزش بستن شال حریر را مشاهده خواهید کرد. همراه ما باشید.

نکات انتخاب شال و یا روسری

آموزش بستن شال حریر

روسری و شالی که باید رومزه سر کنید، با روسری و شالی که برای مجلس و میهمانی‌ها سر می‌کنید متفاوت خواهد بود. پس بهتر است برای هر مجلس و مناسبتی روسری و یا شال مناسب با آن را انتخاب کنید.

ابتدا باید تصمیم بگیرید که شال می‌خواهید و یا روسری. اگر در انتخاب این دو شک دارید باید بررسی کنید و ببینید به چهره شما شال بیشتر می‌آید و یا روسری، همچنین با مدل مانتو شما شال زیباتر دیده خواهد شد و یا روسری؟ بعد از در نظر گرفتن مواردی، از بین دو گزینه شال و روسری یکی را برگزینید.

سپس در مورد رنگ آن تصمیم بگیرید، رنگ شال و روسری هم باید، با رنگ پوست هماهنگ باشد و هم با مجلس و یا مراسمی که دعوت هستید. معمولا برای مراسم‌های رسمی مانند مجلس عزا، محرم و … از رنگ‌های تیره مثل مشکی، سرمه‌ای استفاده می‌کنند و برای مجالس شاد مانند عروسی و یا میهمانی از رنگ‌های روشن مانند سفید، کرمی، صورتی و …

برای هماهنگی رنگ مانتو و رنگ شال و یا روسری دقت بیشتری به خرج دهید، زیرا در صورت هماهنگ نبودن رنگ مانتو و روسری یا شال، استایل شما زیبا دیده نخواهد شد.

شال‌های حریر در بین بانوان و دختران بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند به همین دلیل در این مطلب ویدیویی برای آموزش بستن این مدل سال برای شما تهیه کرده‌ایم. در ادامه ویدئو آموزش بستن شال حریر به رنگ مشکی که مناسب برای مجالس رسمی است را مشاهده خواهید کرد:

آموزش بستن شال حریردانلود فیلم آموزش بستن شال حریر

ممنون که با این آموزش همراه ما بودید، لطفا نظرات خود را از طریق کامنت به ما اعلام کنید ♥