مجله صورتی‌ها

 
گیفت شب یلدا
آموزش بستن روسری های بزرگ

دو مدل آموزش بستن روسری‌های بزرگ و کوچک

امروزه مقوله خوش‌تیپی و زیبایی برای همه به ویژه خانم‌ها و دختران جوان اهمیت زیادی دارد. همانطور که برای زیباتر دیده شدن باید تلاش کرد، برای خوشتیپ شدن هم باید حوصله به خرج دهید و تک تک لباس‌ها و اکسسوری‌تان را با دقت انتخاب نمایید. روسری از جمله اکسسوری‌های زنانه و دخترانه است که در خوشتیپ شدن و حتی زیباتر دیده شدن تاثیر بسیار زیادی دارد. به نظر می‌رسد در سال ۹۷ روسری‌های قواره بزرگ را بیشتر ببینیم ولی روسری‌های کوچک هم همیشه مد بوده و هست. روسری‌های زیبا وقتی با مدل‌های خاص بسته شوند، زیبایی‌شان دوچندان خواهد شد. در این مطلب از مجله دخترانه و بانوان صورتی‌ها، آموزش بستن روسری های بزرگ و کوچک را خواهیم داشت. همراه ما باشید.

بعد از اینکه نکات مهم در انتخاب مدل و رنگ روسری را خواندید ۲ کلیپ زیبا از آموزش بستن روسری های بزرگ و کوچک را مشاهده خواهید کرد.

معیار انتخاب روسری های بزرگ و کوچک

آموزش بستن روسری های بزرگ

روسری مهم‌ترین اکسسوری بانوان است که هم در خوشتیپ شدن نقش اساسی دارد و هم در زیبا دیده شدن. قبل از هز چیز روسری که انتخاب می‌کنید باید به رنگ پوست شما بیاید، آن را تیره‌تر نشان دهد و نه بی‌روح‌تر. پس انتخاب رنگ روسری با توجه به پوست، اولین کاری است که هنگام خرید روسری باید به آن توجه داشته باشید. با نتیجه آزمون و خطا امتحان کنید و طیف رنگی که به پوست شما می‌آید را جدا کنید و هنگام خرید آن رنگ‌ها را انتحان کنید.

مسلم است که اگر رنگ پوست تیره‌ای دارید برای  ایجاد تضاد بهتر است از رنگ‌های روشن استفاده کنید تا رنگ شما را به اصطلاح بازتر کند. و اگر رنگ پوست روشنی دارید رنگ روسری تیره برایتان گزینه مناسبی خواهد بود.

دومین معیار انتخاب روسری، اصولا باید میزان هماهنگی با تیپ مورد نظر باشد. هر تیپ، روسری و یا حتی شالی می‌طلبد که با دیگر تیپ‌ها متفاوت است. پس برای انتخاب ترکیب رنگ و طرح روسری علاوه بر رنگ پوست، باید به ترکیب رنگ تیپ خود دقت نمایید.

اندازه روسری را قبل از خرید انتخاب کنید

ویدئو آموزش بستن روسری

اندازه روسری هم جزو معیارهایی است که هنگام خریدن روسری باید به آن دقت کنید، روسری‌ها معمولا دارای سه سایز مختلف هستند، روسری کوچک، روسری معمولی و روسری قواره بزرگ. ترند امسال روسری قواره بزرگ است ولی اگر نمی‌توانید از این روسری‌های بزرگ استفاده کنید، بهتر است روسری سایز معمولی و یا حتی سایز کوچک را انتخاب کنید.

مدل مانتو نیز در تعیین سایز روسری مهم است بعضی از مانتوها برای تکیمل شدن به روسری کوچک نیاز دارند و برخی دیگر به روسری قواره بزرگ! انتخاب و تصمیم‌گیری با خود شماست. بعد از انتخاب رنگ روسری و اندازه آن باید آموزش بستن روسری های بزرگ و کوچک را یاد بگیرید تا بتوانید روسری خود را به زیباترین شکل ممکن ببندید.

آموزش بستن روسری های بزرگ و کوچک

آموزش بستن روسری

در ادامه دو کلیپ آموزش بستن روسری های بزرگ و کوچک را مشاهده می‌کنید. با چند بار امتحان کردن می‌توانید، بهترین مدل روسری را ببندید و خاص و زیبا دیده شوید. در بستن روسری برای خودتان محدودیت قرار ندهید، هر چه مدل بستن روسری خاص‌تر باشد، شما هم زیباتر و خاص‌تر دیده خواهید شد.

کلیپ آموزشی بستن روسریدانلود فیلم آموزش بستن روسری

توضیح ویدئو:

ابتدا روسری را به طوری که از هر دو طرف مساوی باشد، روی سر می‌اندازیم سپس با کمک سنجاق مخصوص روسری و یا هر وسیله‌ای شبیهِ آن، قسمت راست روسری را مانند ویدئو به سمت مخالف(سمت چپ) برده و با سنجاق به زیر مقنعه وصل می‌کید. سپس سنجاق دیگری برداشته و طرف دیگر روسری یعنی سمت راست روسری را به خود روسری وصل کرده و آزاد رها می‌کنیم.

این مدل را با مانتوهای ساده و یقه پوشیده می‌توانید درست کنید. اگر از زیر مقنعه استفاده نمی‌کنید، می‌توانید سنجاق را به موهای خودتان وصل کنید. مدل کاملا ساده و زیبای شما آماده است.

ویدئو آموزش بستن روسری های بزرگدانلود فیلم آموزش بستن روسری

توضیح ویدئو آموزش بستن روسری های بزرگ:

همانطور که در ویدئو آموزش بستن روسری های بزرگ دیدید، درست کردن این مدل خاص و زیبا  هم خیلی ساده است کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

برای بستن این مدل به چند گیره و یا سنجاق مخفی نیاز دارید، مانند ویدئو اولین مرحله این است که روسری را به بزرگترین حد ممکن است کنید، طوری که محل تا زدن روسری خیلی کوتاه‌تر باشد.

سپس از زیر چانه، سنجاقی مخفی می‌زنیم تا سر خوردن آن موجب اذیت و آزار ما نشود. سپس از قسمت انتهایی روسری تا زده و به سمت جلو، سنجاق می‌زنیم. این مرحله باید خیلی مرتب و تمیز انجام شود، طوری که سنجاق و یا وسیله اضافی در بالای سرمان دیده نشود.

حال مانند مرحله قبل یک قسمت دیگر را از هم انتهای روسری به قسمت جلویی آورده و تا زده و سپس سنجاق وصل می‌کنیم. سپس با کمک یک سنجاق زیبایی تزیینی، روسری را به هم می‌بندیم و سپس گره می‌زنیم. آموزش بستن روسری های بزرگ و کوچک به سختی که تصور می‌کنیم، نیست بلکه خیلی راحت است. فقط باید مدل‌های مورد علاقه خود را پیدا کرده و با چند بار تمرین کردن به مدل دلخواه و ایده‌آل خودتان برسید.

این مدل روسری هم باید ب مانتو ساده انتخاب شود زیرا به حد کافی جذاب است و تقریبا مدل شلوغی دارد که با مانتو طرح‌دار خیلی شلوغ‌تر از آن چه هست، دیده می‌شود.

ممنون که تا آخر این مطلب (آموزش بستن روسری های بزرگ) همراه ما بودید، هر گونه نظر، پیشنهاد و انتقادی دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید ♥

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها