خرید عطر و ادکلن اورجینال
آموزش برجسته کردن لب با آرایش

ویدئو آموزش برجسته کردن لب با آرایش

معمولا کسانی که لب‌های بسیار باریکی دارند، علاقه‌مند به برجسته نشان دادن لب‌هایشان هستند، زیرا زیبایی لب‌ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد و طبیعتا لب‌هایی که کمی برجسته هستند، زیباتر دیده خواهند شد. با روش‌ها و تکنیک‌های آرایشی بسیار ساده می‌توانید لب‌های خود را به صورت طبیعی، برجسته نشان دهید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، نکات و تکنیک‌های برجسته نشان دادن لب‎ها و همچنین ویدئو آموزش برجسته کردن لب با آرایش را خواهیم داشت. همراه ما باشید.

آموزش برجسته کردن لب با آرایش

اموزش برجسته کردن لب با آرایش

برای بزرگ نشان دادن لب‌ها، بهتر است از رژ لب‌های روشن استفاده نمایید و خطی لبی را انتخاب کنید که یک یا دو درجه از رژ لبتان تیره‌تر باشد. برای این که لب‌هایتان بزرگ دیده شود، می‌توانید دور لب را کمی بیرون بکشید. خیلی از خانم‎ها در بیرون کشیدن خط لب اغراق می‌کنند و این اصلا زیبا و طبیعی دیده نمی‌شود. همچنین استفاده از مداد سفید یکی از نکات مهم برجسته نشان دادن لب‌ها می‌باشد. همچنین می‌توانید از کانتورینگ هم برای برجسته نشان دادن لب‌ها کمک بگیرید.

در ادامه ویدئو برجسته کردن لب‌ها با کمک آرایش را مشاهده می‌کنید:

ویدیو آموزش برجسته کردن لب با آرایشدانلود فیلم آموزش برجسته کردن لب‌ها

همانطور که در این ویدئو مشاهده کردید، برای برجسته کردن لب‌ها با کمک آرایش لب، از رژ لب روشن، خط لب کمی تیره، مداد سفید استفاده شد. با رعایت این نکات ساده می‌توانید لب‌هایتان را برجسته و بزرگتر نشان دهید.

ممنون از این که با این آموزش همراه ما بودید، اگر لب‌های نازکی دارید سعی کنید مانند ویدیویی که دیدید، از رنگ‌های روشن برای رژ لب استفاده کنید زیرا رژ لب‌های تیره باعث کوچک دیده شدن لب‌هایتان خواهند شد پس انتخاب رژ برای بزرگ و یا کوچک دیده شدن لب‌ها اهمیت زیادی دارد. لطفا نظرتان را راجع به ویدئو بالا از طریق کامنت اعلام کنید ♥