برای میهمانی و عروسی چشمانتان را حرفه‌ای آرایش کنید

آموزش آرایش چشم تصویری

آموزش آرایش چشم تصویری

صورتی‌ها: خیلی از افراد در اولین برخورد با کسی ابتدا به چشمانش نگاه می‌کنند چشم‌ها در زیبایی یک خانم تاثیر زیادی دارد چشم‌ها همیشه حرف‌هایی برای گفتن و شناساندن شخصیت دارند که زبان هم قادر به بیان حرف‌ها نیست پس هر خانمی باید به زیبایی چشمانش اهمیت دهد. همه خانم‌ها علاقه‌مند به آرایش هستند که آرایش چشم ، اولین قدم و قدم اساسی در زیباتر کردن چهره است پس باید حرفه‌ای آرایش کنید هم برای آرایش روزانه و هم برای عروسی و میهمانی. اگر آرایش چشم حرفه‌ای را بلد باشید دیگر نیازی نیست هزینه‌ی آرایشگاه پرداخت کنید خودتان به راحتی می‌توانید آرایش کتید که با آموزش آرایش چشم تصویری کار شما بسیار آسان می‌شود.

آموزش آرایش چشم تصویری

اگر به عروسی و یا میهمانی دعوت شده‌اید خودتان به راحتی می‌توانید حرفه‌ای و گریمی آرایش کنید فقط قبل از مراسم وقتی در منزل بیکار هستید چند با کمک تصاویر مراحل را دنبال کنید ، تمرینی می‌شود برای آموزش شما که برای میهمانی و عروسی کاملا آماده باشید و حرفه‌ای آرایش کنید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، آموزش آرایش چشم تصویری را خواهیم داشت.

آموزش آرایش چشم تصویری

آرایش چشم عروس

مرحله اولآموزش آرایش چشم تصویری:

برای آرایش چشم ابتدا باید روی چشم با کرم پودر ، پنکک و … مناسب بپوشانید سپس زیر ابرو را مداد سفید بزنید تا ابروها و آرایش چشمتان زیباتر و مرتب‌تر دیده شود سپس مرحله آرایش چشم شروع می‌شود. در اولین مرحله با کمک خطر چشم یا قلم‌های مخصوص سایه‌های مشکی در امتداد ابرو و با حالت چشمتان خط چشمی بکشید اگر نمی‌توانید امتداد ابرو را درست بکشید می‌تواند از چسب نواری استفاده کنید این گونه از امتداد ابرو به سمت داخل چشم ، به صورت کج نوار چسب را بزنید و سپس سایه مشکی و یا خط چشم را بکشید.

مرحله دوم آموزش آرایش چشم تصویری:

بعد از کشیدن خط چشم بالای چشم نوبت به کشیدن خط چشم زیر چشم می‌رسد با توجه به حالت چشمانتان از زیر چشم هم خطی بکشید که ابتدای آن وصل شده به خط چشم بالا (برای کشیده‌تر دیده شدن چشم‌ها) و انتهای آن بسته به فرم چشم‌ها یا به خط چشم بالایی می‌چسبد و یا باز می‌ماند.

آموزش آرایش چشم تصویری

مرحله سوم آموزش آرایش چشم:

برای انجام مرحله سوم نیاز به سایه قهوه‌ای دارید (علت انتخاب رنگ قهوه‌ای برای سایه این است که هم به اکثر چهره‌ها می‌آید و هم با اکثر لباس‌ها ست می‌شود) از قسمت زیر ابرو (پایین سایه سفید زیر ابرو) شروع می‌کنید تا رسیدن به سایه مشکی با فرم چشم و خط چشم سایه را می‌زنید.

مرحله چهارم آرایش چشم:

سپس سایه‌ای را رنگ تیره‌تر مثلا قهوه‌ای تیره انتخاب می‌کنید و فقط به زیر استخوان ابرو و بالای چشم می‌زنید که به سمت بیرون تیره‌تر می‌شود و قسمت پایانی آن هم دقیقا قسمت پایانی خط چشم مشکی است.

مرحله پنجم آموزش آرایش چشم تصویری:

برای مرحله آخر سایه اکلیل‌دار طلایی که با سایه قهوه‌ای هماهنگی عالی ایجاد می‌کند را انتخاب کرده و پایین سایه قهوه‌ای تیره را پر می‌کنید از سایه اکلیل‌دار طلایی که جلوه‌ی زیبایی به آرایش چشم می‌بخشد.

امیدوارم این آموزش تصویری آرایش چشم مورد پسند شما دوستان عزیز مجله قرار گرفته باشد از این که همراه ما هستید ، خوشحالیم. هرگونه نظری راجع به این مطلب از مجله دارید از طریق کامنت به ما اعلام کنید.

4 دیدگاه برای “برای میهمانی و عروسی چشمانتان را حرفه‌ای آرایش کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.