آموزش آرایش صورت برای چاق نشان دادن آن

آموزش آرایش صورت برای چاق نشان دادن

آموزش آرایش صورت برای چاق نشان دادن صورت

در زیبایی چهره خانم‌ها عوامل زیادی تاثیر دارند ، مثلا لاغر دیده شدن چهره جذابیت خاصی ندارد به همین دلیل خانم‌هایی که صورت لاغری دارند ، به دنبال روشی برای پر کردن صورت هستند. پر کردن صورت ، با برخی از مواد خوراکی هاصی هم امکان پذیر است ولی با کمک آرایش صورت هم می‌توان صورت پرتر جلوه دارد. با کمک آرایش می‌توان صورت را آن گونه که دوست دارید ، شکل دهید. هر آرایش صورت مخصوص هر چهره است خانم‌ها باید با توجه به فرم صورت ، اعضای چهره و … مدل آرایش صورت را انتخاب کنند. اگر صورت لاغری دارید با رعایت نکات آرایش صورت خاص می‌توانید صورت خود را پرتر و خوش‌فرم‌تر نمایید.
در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، ۱۴ نکته مفید برای پر نشان دادن صورت با کمک مدل آرایش صورت و آموزش آرایش صورت برای چاق نشان دادن آن را می‌خوانیم امیدواریم برایتان مفید باشد و اگر صورت لاغری دارید با کمک این نکات آرایش صورت ، صورت خود را پرتر نشان دهید.

آموزش آرایش صورت برای چاق نشان دادن

در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، نکات مفید آموزش آرایش صورت برای چاق نشان دادن صورت را بیان می‌کنیم. با ما همراه باشید.

آموزش آرایش صورت برای چاق نشان دادن آن

۱- برای چاق نشان دادن صورت ، رنگ کرم پودر باید دو درجه از رنگ پوست روشن‌تر باشد.

۲- مدل ابروها باید پهن ، بلند ، صاف و گوشه آن کمی متمایل به بالا باشد.

۳- خط چشم‌ها نباید خیلی به سمت بالا باشند بلکه باید به دو طرف صورت مایل شوند.

۴- ریمل به تنهایی کافی نیست. باید از مژه مصنوعی استفاده شود چون در زیبایی این نوع چهره خیلی مهم است.

۵- رنگ رژلب و سایه باید خیلی روشن باشد. افراد با صورت‌های لاغر تا جای ممکن صورتشان را باز و روشن نشان دهند تا پرتر به نظر بیاید.

۶- برای رژ گونه زدن بهتر است حالت خنده به چهره داده و بعد کمی زیر برآمدگی حاصل از خندیدن را با برسی پهن به دو طرف صورت به‌خصوص سمت گوش‌ها رژگونه زد تا گونه‌ها برجسته و صورت پرتر به نظر بیایند.

۷- مدل موها برای صورت‌های لاغر باید باز و شلوغ باشد و هرگز نباید موها را بالا بست. برس زدن مو به بیرون باعث زیبایی این چهره می‌شود. آرایش مو در قسمت بالای سر تا بالای گوش‌ها صورت و گردن را بزرگ نشان می‌دهد.

آموزش آرایش صورت برای چاق نشان دادن آن – نکات ساده و کاربردی

۸- ابروهای پهن و کمی کوتاه  ، صورت را چاق‌تر جلوه می‌دهد.

۹- اگر دوست داشته باشید ، می‌توانید به طور همزمان از خط‌ چشم و ریمل برای آرایش چشم‌ها استفاده کنید تا چشم‌هایتان قدری درشت‌تر و در نهایت صورتتان پرتر به نظربرسد.

۱۰- تیره کردن داخل چشم با مداد یا سرمه ، چشم‌ها را ریز و ترکیب صورت را لاغر نشان می‌دهد پس از این کار پرهیز کنید.

۱۱- استفاده از کرم‌پودر ، پنکیک یا رژگونه‌های تیره ، سن شما را بیشتر و صورتتان را لاغرتر ، نشان می‌دهد و شفافیت چهره‌ را هم از بین می‌برد.

۱۲- سیاه شدن دور چشم‌ها و روی گونه‌ها ، یکی از مشکلاتی است که معمولا با بالا رفتن سن به سراغ افراد می‌آید و چهره آن‌ها را لاغرتر نشان می‌دهد. شما می‌توانید برای رفع این مشکل ، پس از تمام کردن آرایش‌ ، کمی کرم‌ پودر براق و روشن را با انگشت سبابه، به آرامی دور چشم‌ها ، زیر استخوان ابرو و روی گونه‌هایتان بزنید.

۱۳- معمولا آرایش به خوبی روی پوست‌های خشک نمی‌نشیند و با نمایان شدن چروک‌ها ، صورت هم لاغرتر دیده می‌شود پس اگر پوستتان خشک است ، باید پیش از آرایش حتما از مرطوب‌کننده‌های با پایه چربی استفاده کنید.

۱۴- خط لبی کمی تیره‌تر از رژ‌لبتان بکشید. به این ترتیب ، لب‌های شما کمی حجیم‌تر و صورتتان هم کمی پرتر نشان داده می‌شود.

4 دیدگاه برای “آموزش آرایش صورت برای چاق نشان دادن آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.