آزمون شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج!

آزمون شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج

اولین قدم برای آمادگی ازدواج، خرید حلقه ازدواج است. انواع مدل برای حلقه ازدواج وجود دارد ساده، پرنسسی و … شما چه حلقه ازدواجی برای خود تصور می‌کنید؟ دوست دارید حلقه ازدواج شما چگونه باشد؟ ساده و یا پرزرق و برق؟ ظریف و یا بزرگ؟ آیا می‌دانید که این انتخاب شما در واقع شخصیت شما را بروز می‌دهد؟ بله دست شنیدید از روی حلقه ازدواج می‌توان به شخصیت درونی افراد پی برد. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، آزمون شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج را با هم مرور می‌کنیم.

آزمون شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج

تست روانشناسی جالب

۱- حلقه‌ای با الماس مربع شکل (زیباپسند)

آزمون شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج : اگر شما حلقه‌ای با الماس مربع را می‌پسندید باید بگوییم شما فرد خوشگذران، رها و آرام هستید که به جزییات و ظرافت اهمیت زیادی می‌دهید و همیشه کاری را انجام می‌دهید که به شما حس خوبی منتقل کند.

۲-حلقه ازدواج با الماس گرد (کلاسیک)

اگر شما مدل حلقه ازدواج با الماس گرد را پسند کردید باید بگوییم شما فرد سنتی هستید. خصوصیت کلی شما کلاسیک بودنتان است شما همیشه ترجیح می‌دهد هر چه آن جه که به دلتان می‌نشیند را انتخاب کنید و ترجیحا مدلی که هیچ گاه از مد نیفتد. به همین دلیل است که در عکس‌های قدیمی شما همیشه زیبا به نظر می‌رسید.

تست روانشناسی شخصیت از روی حلقه نامزدی

۳- حلقه پهن (جسور)

اگر حلقه ازدواج پهن را می‎پسندید باید بگوییم که شما فردی هستید که تعهدی به پیروی از سنت‌ها در خودتان احساس نمی‌کنید. همیشه راه خودتان را طی می‌کنید و شیوه خاصی برای زندگی کردن دارید به دنبال مد روز نیستید و هر چه را که نظرتان را جلب کند بدون هیچ بهانه قبول می‌کنید.

۴- حلقه چند الماسه (منحصر به فرد)

آزمون شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج : شما به دنبال چیزهای منحصر بفرد هستید، چیزهایی که لنگه آن هیچ کجای دیگر پیدا نمی‌شود. تلاش و کوشش زیاد شما را خسته نمی‌کند چون می‌دانید که ننیجه آن ارزشمند است و طبق خواسته شما خواهد بود. عاشق خانواده و دوستانتان هستید اما گاهی رفتارهایی از خود نشان می‌دهید که کمی غیر عادی و غیر قابل پیش بینی است.

آزمون شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج

۵- حلقه رنگین ۳ الماسه (تنوع طلب)

شما به دنبال سادگی‌های سبک کلاسیک هستید اما دوست دارید کمی هم به آن تنوع دهید. از آنجا که عاشق مد هستید، دوستان زیادی برای مشورت در این زمینه به شما رجوع می‌کنند. کمد لباس شما در حال انفجار است زیرا نمی‌توانید در مقابل لباس‌هایی که تازه به بازار آمده‌اند، مقاومت کنید.

۶- حلقه‌ای با الماس بزرگ مربعی شکل (با اعتماد به نفس)

شما فرد بسیار با اعتماد به نفس و همچنین مغروری هستید. الماس بزرگ که روی حلقه است نشان می‌دهد که شما علاقه زیادی به سبک هالیوودی قدیم را دارید. روابط اجتماعی شما بالا است و عاشق میهمانی رفتن هستید.

شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج

۷- حلقه گود (ساده گرا)

شما ترجیح می دهید مسئولیت کارهای ساده را به عهده بگیرید. می‌توان شما را یک مینیمالیست واقعی خواند. در انتخاب‌هایتان سعی می‌کنید چیزهایی را برگزینید که همیشگی هستند و هیچگاه از مد نمی‌افتند.

۸- حلقه پرنسسی (گرم و مهربان)

شما فرد بسیار رمانتیکی هستید که از چیزهای لطیف، ظریف و زنانه لذت زیادی می‌برید. از طبیعت و هر آنچه از او دریافت می‌کنید، نهایت لذت را می‌برید. احتمالا همیشه یک گلدان گل روی میز خانه‌تان وجود دارد.

امیدواریم آزمون شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج مورد پسند شما قرار گرفته باشد.

5 دیدگاه برای “آزمون شخصیت شناسی از روی حلقه ازدواج!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.