آرایش اروپایی ویژه مهمانی شب

آرایش برای مهمانی شب

آموزش آرایش ویژه مهمانی

همه ما به آرایش روزانه عادت کرده‌ایم و وقتی صحبت از مهمانی می‌شود (آرایش مهمانی) دغدغه پیدا می‌کنیم که چگونه آرایش کنیم؟

در این مقاله صورتی‌ها قصد دارد آرایش چشم که خیلی در غلیظ به نظر رسیدن آرایش تاثیر دارد و همچنین تیپ کلی آرایش مخصوص مهمانی شب را برای شما آموزش دهد و نکاتی را بیان کند.

آرایش مهمانی شب

آرایش مهمانی

لطفا قبل از هر چیزی با لوازم آرایشی که در اختیار دارید، به زیرسازی مناسب برای چشم خود بپردازید، این مرحله بسیار مهم است ، لطفا نادیده نگیرید، برای حفظ یک آرایش پایدار بر روی چشم خود و باقی ماندن سایه‌ها برو روی پلکتان باید حتما این کار را انجام دهید، در غیر این صورت عمر آرایش بر روی پوست شما کاهش می‌یابد و با جذب شدن آن بر پوستتان از بین می‌رود پس به شما پیشنهاد می‌کنم یک سایه روشن بردارید و با زیر سازی شروع کنید، فراموش نکنید که قبل از استفاده از سایه روشن برای زیر سازی پوست خود را کامل تمیز کنید.

در این سبک از آرایش چشم رنگی که بیشتر استفاده می‌شود و مورد توجه قرار می‌گیرد رنگ طلایی می‌باشد زیرا رنگ طلایی یک رنگ ویژه ی شب می‌باشد که اگر لباس شما به رنگ طلایی باشد، آرایش چشم طلایی نیز جلوه و نمای بیشتری خواهد داشت ، البته لازم به ذکر است که شما می‌توانید این پایه ی رنگ طلایی را با رنگ‌های ارغوانی ، دودی و یا قرمز نیز ترکیب کنید زیرا این رنگ‌ها نیز مناسب مهمانی‌های شب می‌باشند البته بهتر است که این رنگ‌ها را با توجه به رنگ لباس یا رنگ پوست خود انتخاب کنید.

برای پوست خشک باید از یک کرم پودر مرطوب کننده استفاده کرد تا صورت ظاهر طبیعی داشته باشد.

• اگر پوستتان چرب است تنها از پنکیک استفاده کنید تا ظاهر چرب را از صورت خود بزدایید.

• صورتتان در طول مهمانی شب باید نرم نیز به نظر برسد بنابراین از رژ گونه کرمی استفاده کنید که بتوان راحت بر روی پوست آن را پخش کرد.

• در مهمانی شب معمولا لباس‌های مجلسی و شیک به تن دارید؛ بنابراین آرایشتان نیز باید با لباستان هماهنگی داشته باشد. سایه چشم یخی مناسب ترین رنگ برای آرایش چشم است. ولی به خاطر داشته باشید که رنگ سایه چشم را درست انتخاب کنید چرا که رنگ نامناسب چهره‌تان را کاملا خراب می‌کند.

• خط چشم مرحله بعدی آرایش چشم شب است. یک خط چشم تیره که ممکن است با لباستان نیز هماهنگ باشد بهترین گزینه است.خط چشم را به صورت یکدست بر پلک بالایی کشیده و سعی کنید تا جایی که ممکن است به مژه‌ها نزدیک باشد. می‌توانید ۲ تا ۳ بار خط را بکشید تا کاملا پر شود.

• برای داشتن مژه‌های پرپشت‌تر از ریملی استفاده کنید که بتواند مژه‌ها را پرتر کرده و در همه ریشه‌های مژه زده شود.

• بعد از رژ گونه کرمی، نوبت به زدن کمی پودر به صورت است. به صورت یک‌دست آن را به صورت و همینطور گردن بزنید. نگذارید ابروهایتان پودری شود.

• برای گردن، از میزان یکسانی رژگونه کرمی و پودر استفاده کنید تا رنگ آن با صورتتان کمی مشابه باشد و عجیب جلوه نکند.

• به گونه‌ها و کمی به پیشانی، چانه و بینی رژگونه پودری بزنید.

• بینی، چانه، گیجگاه‌ها باید به درستی با یک هایلایتر خوب هایلایت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.